Burçlar arasındaki aşk uyumu

Her burcun aşka yaklaşımı birbirinden farklıdır. Asla anlaşamayacağını düşündüğünüz iki burç asgari şartları sağlayabilirlerse tahmin edeceğinizden çok daha uyumlu olabilir. Bu yazımızda burçlar arasındaki ilişkileri inceleyeceğiz.

 • Burçdaş ilişkileri

  Hayatınıza bir burçdaş girdiğinde sanki aynadan fırlamış gibi hissedebilirsiniz. Aynı burcu paylaşmak genellikle aynı hassasiyetlere sahip olmak, aynı tuhaflıkları ve aynı güvensizlikleri paylaşmak demektir. Bu tür bir ilişki insanın kendine dönmesini ve kendiyle yüzleşmesini zorunlu hale getirebilir. Kendinizi kabul edebildiğiniz müddetçe aynı burcu paylaştığınız partnerinizle anlaşmanız kolaylaşacaktır. Bunun yanında bireyselliğinizi korumalı ve romantik anlara da zaman ayırmalısınız.

 • Sıradaki burç ile ilişki

  Koç: Balık, Boğa

  Boğa: Koç, İkizler

  İkizler: Boğa, Yengeç

  Yengeç: İkizler, Aslan

  Aslan: Yengeç, Başak

  Başak: Aslan, Terazi

  Terazi: Başak, Akrep

  Akrep: Terazi, Yay

  Yay: Akrep, Oğlak

  Oğlak: Yay, Kova

  Kova: Oğlak, Balık

  Balık: Kova, Koç

  Sizin burcunuzdan bir önce ya da bir sonra gelen burç ile yaşayacağınız ilişkilerle ilgili en büyük zorluk romantik ilişkilere karşı olan yaklaşımdır. Bu durum biraz zorluk yaratsa bile ilişkinin dinamik olmasını sağladığı için önemli bir çelişkidir de. Bolca gerginlik yaratan zorlu bir ilişki olacaktır. Ancak bu krizler doğru yönetildiğinde ortaya çok tutkulu bir ilişkinin çıkması kaçınılmazdır. Sabır bu tarz ilişkilerin anahtarıdır. Tam olarak birbirinizi anlamayı bekleyemezsiniz fakat birbirinize çok şey öğreteceğiniz kesin.

 • Bir burç mesafesi

  Koç: Yay, Kova

  Boğa: Balık, Yengeç

  İkizler: Koç, Aslan

  Yengeç: Boğa, Başak

  Aslan: İkizler, Terazi

  Başak: Yengeç, Akrep

  Terazi: Aslan, Yay

  Akrep: Başak, Oğlak

  Yay: Terazi, Kova

  Oğlak: Akrep, Balık

  Kova: Yay, Koç

  Balık: Oğlak, Boğa

  Sizin burcunuza bir burç mesafede olan diğer bir burç ile yaşayacağınız ilişki oldukça uyumlu olacaktır. Çünkü bu burçlar uyumlu elementler tarafından temsil edilen burçlar olacaklardır. Örneğin Aslan burcu Ateşi, Terazi ise havayı temsil eder ve ateş havayla temas ettiğinde harlanır. Bu ilişkiler genellikle yakın bir arkadaşlıktan aşka dönüşür. Bu nedenle aralarındaki iletişim de oldukça dostane ilerleyecek bibirlerine her zaman destek olacaklardır.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön