Hangi burç nasıl kayınvalide olur?

Kayınvalidenizle iyi geçinmek mutlu bir aile olmak için çok önemlidir. Eğer kayınvalidenizin burcunu biliyorsanız size onunla iyi geçinmek için birkaç tüyomuz var!

  • Koç: Lider olmak için doğan Koç burcu kadını, ipleri elinde tutmayı çok sever. Bu nedenle eğer Koç burcu bir kayınvalideye sahipseniz iplerin onun elinde olduğunu düşünmesi çok önemli. Önemli konularda fikrini danışmanızdan çok hoşlanır. Siz fikrini sorun o zaten yeterince mutlu olacaktır. Sonrasında kendi bildiğinizi okusanız da...

  • Boğa: Kayınvalideniz Boğa ise ilk önemsediği şey nasıl yemek yaptığınızdır. Sultan sofralarına layık olduğunu düşünür. Kayınvalidenize sofralar kurup onu hoş tutarsanız o da sizi hoş tutacaktır. Genellikle sevecen ve tatlı dillidir ama önce gözüne girmeniz gerekir.

  • İkizler: Bolca arkadaş grubu ve sosyal çevre sahibi olan İkizler burcu bir kayınvalideye sahipseniz gezmelere tozmalara hazır olun. Çok iyidir hoştur ama işte İkizler dengesizliği gelir bulur bir yerde. Ne zaman neye alınacağı, ne zaman neye kızacağı pek belli olmaz. O nedenle bin düşünüp bir konuşmak gerek.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
  •  
    26 Nisan 2018 Perşembe 18:48

    hi hi hi he he he ho ho ho

    Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön