Balık burcunun takıntıları nelerdir?

Herkesin belli başlı alışknalıkları vardır ama alışkanlıklar hayat kalitesini olumsuz yönde etkiliyor ve hayatı çekilmez kılıyorsa takıntıya dönüşmüş demektir. Peki Balık burcu nelere karşı takıntılı?

 • Hayaller suya düşmesin!

  Neptün tarafından yönetilen Balık burcu herkesten daha yaratıcıdır ve bu nedenle de hayal güçleri olması gerekenden biraz fazla güçlüdür. Hedefler ve hayaller arasındaki farkları ayırt edemeyen Balık burçları ise hayallerine ciddi anlamda saplanıp kalabilirler.

 • Kahvesiz güne başlanmaz

  Balık burçların genellikle keyif verici maddelere yatkındır. Kafein keyif verici maddeler içerisinde en masumu gibi görünse de aslında ciddi bağımlılık yaratır. Güne kahve içmeden başlayamazlar. Hatta kahve içmeden başladıkları günün kötü gidebileceğine dair batıl inançları bile vardır.

 • Kimmiş duygusal?

  Balık burçları genel olarak oldukça duygusal ve naiftir. Fakat ne zaman bir Balık burcuna duygusal olduğunu söyleseniz alınganlık gösterir. O kadar ki duygusal oldukları gerçeğini inkar etmeyi takıntı haline getirmiş olanları vardır. Siz siz olun bir Balık burcu üyesine doğrudan bu konuyu açmayın.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  26 Ocak 2019 Cumartesi 05:04

  "Fiziksel olarak kemik yapıları belki de günümüz güzellik algısına göre çok rağbet görmese de... " derken? Hahaha Bir de eski sevgilileri tarafından bir türlü unutulamadıkları için sık sık kötülemeye maruz kalırlar, bu maddeyi de ekleyin tam olsun ????????

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön