Hangi burç neden ayrılır?

Ne kadar sonsuza dek sürsün isteseniz de neredeyse her ilişkinin bir son kullanma tarihi var. Burçlara göre kim ne zamana kadar sever merak ediyorsanız okumaya devam edin.

  • Koç: Cesur ve bunun yanında oldukça bağımsız olan Koç burcu aynı zamanda dışa dönüktür. Bu özellikleri onların hayata karşı oldukça heyecanlı olmalarını sağlar ve bu heyecanı başkalarıyla da aynı şevkle paylaşmak isterler. Siz, bu heyecanı sürdürebildiğiniz sürece Koç sizi sevecektir. Hayattan eskisi kadar keyif almadağınız zaman Koç’un da size olan ilgisinin sonu gelmiş demektir.

  • Boğa: Çok inatçı olsalar da çalışkan burçlardır Boğalar. Bunun yanında istedikleri şeyi elde etmek için bütün güçleriyle mücadele edeceklerdir. Ne zaman ki Boğa burçlarının önünde engel olmaya başladınız işte o zaman içlerindeki sevgi kıvılcımı sönecektir. Bu nedenle Boğa burçları ve hedefleri arasında asla girmemelisiniz.

  • İkizler: Zodyak kuşağının sosyal kelebeği İkizler için insanlarla bir arada olmak, dışarıya çıkmak elzem bir ihtiyaçtır. Sağda solda amaçsızca yürümeye, açık alanda olmaya bayılır. Ne zaman ki İkizlerin bu gezileriyle arasına girmeye çalışırsanız o zaman size karşı olan sevgileri kökten bitecektir. Çünkü tutsaklıktan hoşlanmazlar.  

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön