Burcuna göre partnerinin neye ihtiyacı var?

Herkes hayatına giren insanlarda farklı özellikler arar. Kimisi kendini güldüren, hareketli insanlarla bir arada olmak isterken, kimileri de sakin, huzurlu ve ne istediğini bilen insanlarla olmak ister. Burcuna göre sizin partneriniz neye ihtiyaç duyuyor öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

 • Koç Burcu: Bir Koç Burcunun her şeyden önce en çok ihtiyaç duyduğu şey dürüstlüktür. Partneriniz Koç ise ona karşı açık olmalısınız. Düşüncelerinizi cesurca ve şefaf bir biçimde koç ile paylaşmanız gerekir. Onunla akıl oyunları oynamamalı, imalı sözlerle onu taşlamamalısınız. Aksi takdirde güvenini kaybedebilirsiniz.  

 • Boğa Burcu: Eğer boğa burcu bir partnere sahipseniz onların ne kadar güçlü ve sessiz olduklarını iyi bilirsiniz. Kan kusup kızılcık şerbeti içtim derler. Boğa burçları kendilerini yanında rahat hissettiği insanlarla birlikte olmak ister. Bunun yanında ruhunun derinliklerine inebilecek cesarette birilerinin etrafında olmasına ihtiyaç duyar.

 • İkizler Burcu: İkizler genellikle çevresinde duygularını dizginleyecek birlerinin olmasına ihtiyaç duyar. Birden çok ilgi alanına sahip olduklarından ve bir çok düşünceye sahip olduklarından zaman zaman kararsız olabilirler. Eğer bir ikizler ile birlikteyseniz onun heyecanını daima canlı tutacağınızdan emin olun. Kendilerini güldürek insanlara ihtiyaçları var.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 9007

 • Ne zaman su içilmez?
  Ne zaman su içilmez?

  Süresi : İzlenme : 6572

 • Yumurta dondurma işlemi nedir? Kaç yaşa kadar yumurta dondurulabilir?
  Yumurta dondurma işlemi nedir? Kaç yaşa...

  Süresi : 26:32 İzlenme : 782

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1962

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 1866

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön