Burçların can sıkıcı özellikleri

Hep iyi yanlarından konuşacak değiliz ya biraz da kötü yanlarından bahsedelim. Burçların en can sıkıcı özellikleri neler?

  • Koç: Eğer hayatınıza bir Koç Burcu girdiyse dünyanın nasıl da onun etrafında döndüğünü çok iyi bilirsiniz.Öyle ki her şey onlarla alakalıdır. Bakın şu alçak dağları görüyor musunuz? İşte onları Koçlar yarattı. Bu ben merkezcilik bazen öyle ciddi boyutlara ulaşır ki sizi doğduğunuza pişman edebilir. Koç burcunun en can sıkıcı özelliği Egoistlik.

  • Boğa: Bir gün bir Boğa gelip size “Dünya tepsi gibi düz” derse “hmm evet evet” diyip oradan uzaklaşın. Aksini isteseniz de ispat edemezsiniz. Boşuna tartışmaya falan kalkmayın. Öyle sabit fikirlidir ki kendi düşüncelerinden başka bir şeyin doğru olma ihtimali yoktur. Bu yüzden bir Boğa Burcu sizi inadıyla canınızdan bezdirebilir.

  • İkizler: Artık sağır sultan bile duyduğundan size İkizlerin ne kadar “dengesiz” olduğundan bahsetmemize gerek yok herhalde. Ama işin garip yanı ikizler sizi dengesizliğiyle değil kararsızlığıyla hayattan soğutabilir. Nihai bir karar verse de aklı hep diğer seçenekte kalır. Her seçmin bir vazgeçiş olduğu beynine öyle işlemiştir ki sahip olacağı şeylerden çok kaybedeceği şeyleri düşünür. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön