2017'de Koç burçlarını neler bekliyor?

Hande Kazanova, 2017 yılında Koç burçlarını neler beklediğini yazdı.

  • 2017 yılında hem özel hayatınızda hem de iş, eğitim konularında istediklerinizi rahat gerçekleştireceksiniz. Bu sene evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle sevgili Koçlar. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. 

  • Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir. Hayatınızı bir partnerle deneyimlemek isteyeceksiniz. Bu sene yurt dışı bağlantılı işlerinizde, uluslararası ticaret (ithalat- ihracat) hayatınızda, yabancı şirketlerle ve insanlarla olan bağlantılarınızda, ortaklıklarınızda ve çalışmalarınızda, hukuki alanda, medya veya yayımcılık işlerinizde önemli sorumluluklar altında olmaya devam ediyorsunuz. Sorumluluklarınızı farkederek, bilerek adımlar atmanız hayatınıza çok şey katacak. 

  • İş / Para / Kariyer

    08 Ocak’tan sonra kariyerinizde ve iş hayatınızda ters giden durumlardan sıyrılmasını bileceksiniz. Daha etkin bir iletişimle işlerinizi koordine edecek, günlük hayatın koşturmalarına daha rahat adapte olacaksınız. 26 Şubat’taki Güneş Tutulması beklenmedik konu ve olayları tetikleyebilir, çok önemli girişimlerden kaçınmalısınız. Artık planlarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Para evinizin yöneticisi Venüs, 04 Mart’ta gerilemeye başlıyor. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön