Yengeç burcu 2016 yorumu

Hande Kazanova, Yengeç burcu için 2016 yılını yorumluyor.

Yengeçler için 2016 yenilenme yılı

 

Sevgili yengeçler, 2016 yılında iş alanlarınızda önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayaca- ğınız bir dönem geçireceksiniz. Bu dönemde kendi üzerinizdeki disiplini iyi bir şekilde sağlamalı ve hayatınızın günlük akışını bir düzene oturtmalısınız. Üzerinize almanız gereken sorumlulukları ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan, siz harekete geçin. Size düşen görev, yapacaklarınızdan mutluluk duymanız ve gerçekten istediğiniz işlere kanalize olmanız. Uzun süredir devam ettirdiğiniz işlerinizde bazı sorunların oluşması sizi tedirgin etmesin. Belki de size daha fazla keyif verecek, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak bir alana kaymanız gerekiyor. İşte bunu yaşayacağınız olaylarla fark edebilirsiniz. Jüpiter; iletişim, reklam, satış, pazarlama, tanıtım, öğrenim, yazım ve bilgisayar alanlarınızda sizi çok çalıştırarak, detaylara dikkat çekerek, eleştiri mekanizmanınızı devreye sokarak size büyümeniz için önemli fırsatlar sunacak. Yaptığınız işleri kolay beğenmeyecek, daha iyi olması için uğraşacaksınız. Akrabalarınızın veya kardeşlerinizin hayatındaki açılımlar sizin hayatınızı da olumlu etkileyebilir.

 

İş – Para – Kariyer

 

Satürn’den alacağınız etkilerle iş ve hizmet alanlarınıza daha fazla önem vermeniz gerekecek. Eylül ayına kadarki süreçte, yeni fikirlerinizi başkalarının önüne koyacak, konuşma ve yazma yoluyla başarılı işlerde bulunacaksınız. Yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı uzaktaki yerlere ve insanlara da ulaştıracaksınız. Araştırma işindeyseniz araştırmalarınızı geliştirebilir ve daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Yayıncılık ve medyayla ilgili konular hayatınızı renklendirebilir. Basın-yayınla ilgili bir işe sahip olanlar rahat ve yaratıcı bir süreç içerisinde bulunacak. İnternet ve sosyal medyayla uğraşıyorsanız zaman zaman zorlanmalarınız olsa da kolaylıkla diğer insanlar arasından sıyrılacaksınız. 17 Nisan’da Mars’ın iş alanlarınızda gerilemesiyle beraber, 27 Mayıs’a kadar iş ve hizmet konularında enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaktan kaynaklı olarak bazı sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Bu tarihlerde önemli iş değişikliklerinden ve girişimlerinden kesinlikle kaçının. İş hayatınıza ve günlük rutin işlerinize 23 Mart, 26 Mayıs, 18 Haziran, 24 Ağustos ve 10 Eylül tarihlerinde dikkat edin. 18 Ağustos’taki tutulmayla beraber ortaklaşa parasal işlerinizde, finansal durumunuzda sıkıntılar gündeme gelebilir.

 

Aşk – Evlilik – İlişkiler

 

2016’da akrabalarınız ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacaksınız. Onlardan iyilik göreceksiniz. Onların hayatlarındaki zenginlik ve güzelliklerden siz de fayda sağlayacaksınız. Kalbiniz boşsa yakın çevrenizdeki insanların devreye girmesiyle yeni bir insanla tanışma ihtimaliniz yüksek. 23 Mart’taki tutulma tüm algınızı aile ve yuva alanlarınıza çevirebilir. Duygusal anlamda birtakım stresler, kopmalar, iniş-çıkışlar ve dalgalanmalar önem kazanabilir. 27 Mayıs’ta Mars’ın gerileyerek aşk ve çocuk alanlarınıza kaymasıyla beraber; haziran sonuna kadar aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda birtakım sıkıntılara açık olabilirsiniz. Bu süreçte önemli adımlardan ve girişimlerden kaçınmalısınız. Yılın ikinci yarısındaysa, 9 Eylül itibarıyla ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız ve fırsatlarınız olacak. Bu tarihten sonraki 1 yıl içinde emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız yine bu dönemde çok rahat bir şekilde harekete geçeceksiniz.

 

 

 

Sağlık

 

İş hayatınızda çok fazla çalışmak vücudunuzun ritmini bozabilir. Stresten uzak durmalı, tatlı ve hamur işi tüketmeyi seven bir burç olarak, beslenmenizde yeni bir sayfa açmalısınız. Yaşam tarzınızda yapılacak düzenlemeler sizi birçok olumsuzluktan koruyabilir. 23 Mart’ta yaşanacak parçalı Ay tutulmasında, sağlığınızla ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Mars’ın sağlık evinizde gerileme tarihi olan 17 Nisan - 27 Mayıs tarihleri arasında vücudunuzu çok zorlamayın. En dikkat edilmesi gereken tarihlerden biri de 24 Ağustos ve civarı. Bu dönemde bir sağlık sorunu sizi kısıtlayabilir. Kazalara ve sakarlıklara dikkat edin.

 

Eğitim

 

Günlük çalışma ritminizi iyi ayarlarsanız, biraz disiplinle çok güzel işler başarabilirsiniz sevgili öğrenci Yengeçler. Eğitim alanlarınızı tetikleyen 3 tutulma yaşayacaksınız. 9 Mart/1 - 16 Eylül tarihlerindeki tutulmalar eğitimle ilgili faaliyetlerinizi hızlandırabilir. Bu tarihlerden sonra eğitim alanlarınızda yeni kapılar aralanacak. Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde eğitim alanlarında bazı güvensizlik ve cesaretsizlikler oluşabilir. Temas halinde olacağı- nız insanlarla kendinizi karşılaştırmayın. İlköğrenim alanındaki öğrenciler 23 Mart ve 26 Mayıs civarında okulda bazı sıkıntılar yaşayabilir. 12 Mart itibarıyla her tür yüksek eğitim konusunda olumlu bir sürece adım atacaksı- nız. Bu süreçte öğretmenleriniz ve okulunuzla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirip derslerde umduğunuz başarıyı yakalayabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön