İkizler burcu 2016'da çocuk konusunda şanslı

Hande Kazanova, İkizler burcunun 2016 burç yorumunu yazdı.

İkizler 2016'da çocuk konusunda şanslı

Sevgili İkizler burcundan olanlar, 2016 yılında evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanlarındaki sorumluluklarınız ve testleriniz artacak. Eğer evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir veya ilişkinizin sağlamlığını gözden geçirmenize neden olacak olaylarla karşılaşabilirsiniz.
İlişkilere dikkat!

 

Gerçekte bir ilişkiden neler beklediğiniz, ne verdiğiniz ve karşılığında ne aldığınız bu süreçte önem kazanacak.
Zaman zaman ikili ilişkilerinizde sıkıntılarla karşılaşsanız bile, yaşayacağınız olayları ve durumları toparlayacak etkileriniz de olacak. Temeliniz sağlam değilse ilişkilerinizde sonlanmalar kaçınılmaz olabilir.


Özellikle 30 Mayıs-6 Haziran arasında doğan İkizler insanları, bu sene evliliklerinde ve ilişkilerinde zorlanabilirler. Evli olmayanlarsa, zorunlu olarak ve biraz da sorumluluk üstlenerek bir evlilik gerçekleştirebilirler.

 

Emlakta kazanç var


Bu sene Jüpiter’den alacağınız olumlu etkilerle ailenizi ve yuvanızı genişletmek, geliştirmek isteyeceksiniz ama zaman zaman özel hayatınızdaki sorumluluklarınız buna izin vermeyebilir. Eylül ayına kadar emlak alım-satım işlerinizden kazancınız yüksek olabilir ve fayda sağlayabilirsiniz. Bu süreçte dikkatli, pratik ve mütevazı adımlar atmalı, ihtiyaçlarınızı çok iyi belirleyerek yolunuza devam etmelisiniz.

 

İş - Para - Kariyer


Satürn’den alacağınız etkilerle ortaklı işlerinizde partnerinizle bağ kurmanız kolay olmayabilir. 30 Mayıs-6 Haziran arasında doğduysanız karşıt açıda bulunan Satürn, patronlarınızla çeşitli anlaşmazlıkları karşınıza getirebilir. Sizden daha tecrübeli insanlarla iş yapmaya başlayabilirsiniz. 9 Mart’ta oluşacak Güneş tutulması kariyerinizde yeni başlangıçları karşınıza getirebilir. 16 Eylül’deki parçalı Ay tutulmasıysa önemli başlangıçlara veya bitişlere neden olabilir. 27 Mayıs-30 Haziran arasında iş hayatınızda dikkatli olun. Mars’ın iş alanlarınızda gerilemesi, bazı işlerinizin iptaline yol açabilir. Bu 1 aylık dönemde şartları zorlamayın. 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde ortaklaşa işlerinizde sorunlar olabilir. 9 Eylül’den sonraki dönemde riskli işlerden, borsa gibi yatırım alanlarından para kazanmanız, şans oyunlarından beklenmedik fırsatlar elde etmeniz söz konusu olabilir.

 

 

 

Sağlık


27 Mayıs’tan haziran ayının sonuna kadarki süreçte sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Bu dönemde özellikle alt bölge sağlık sorunlarına (sistit, üreme organları rahatsızlıkları, mantarlar, boşaltım sistemi), enfeksiyonlara, şeker hastalığına ve boğaz bölgenize ekstra özen göstermeniz gerekecek. 30 Mayıs-6 Haziran arasında doğduysanız bu sene zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmeli ve yaşayacağınız sıkıntılar karşısında hayata küsmemelisiniz.

 

Eğitim

 

29 Temmuz’da eğitim alanınızın yöneticisi gerilemesine başlıyor. Bu tarihten sonra eğitim işlerinizde bazı yavaşlamalar görülebilir ya da siz daha ağır hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte istediğiniz mesleğin ne olduğunu bulmalı ve seçimlerinizin kalbinizden geçenlerle ne kadar uyduğunu gözlemlemelisiniz.
18 Ağustos’ta oluşacak parçalı Ay tutulması eğitim konularını hızlandırabilir. Üniversite hayatınız için bu tarihten sonra seçeneklerinizi iyi değerlendirmeli ve sonuçlara göre kendinize en uygun kararları almalısınız. Bu dönemde bir yurtdışı eğitim fırsatı karşınıza gelecek.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön