Burcunuz aşk hayatınızı nasıl etkiliyor?

Ateş, toprak, hava ve su grupları olarak ayrılan burçların aşka yaklaşımları nasıl?

Burcunuz aşk hayatınızı nasıl etkiliyor?

Aşk hayatınıza dair yardıma ihtiyacınız var ve astrolojiden hoşlanıyor musunuz? Eğer öyleyse, burcunuza daha yakından bakmak hoşunuza gidebilir. Bazı insanlar genel olarak astrolojiye şüpheyle yaklaşsa da bilim, bir kişinin doğum tarihinin hayatını etkileyebileceğini kabul eder.

 

Astrolog Phyllis Vega’nın konuya dair yazdığı kitaba baktığımızda, ateş, toprak, hava ve su grupları olarak ayrılan burçların aşka yaklaşımları inceleniyor.

 

HANGİ BURÇ NASIL MUTLU OLUR? Karşınızdakini mutlu etmek istiy... HANGİ BURÇ NASIL BABA OLUR? Hayatımızı birleştirdiğimiz erke...

 

Vega’ya göre, burcunuzun sahip olduğu nitelikler aşk hayatınızı etkiliyor:

 

Ateş grubu: Koç, Aslan, Yay

Romantik ve tutkulu olma eğilimindedirler. Dürtüsel ve spontan davranışları, sakin ve olaysız ilişkiler yaşamalarına engeldir. Bu özellikler sayesinde de diğer çoğu insan gibi reddedilmekten korkmazlar.

 

Toprak grubu: Boğa, Başak, Oğlak

Söz konusu kalple ilgili mevzular olduğunda, diğer insanlara göre daha pratiklerdir. Kendilerini rahat ettiren materyallerle mutludurlar. Aşkta dikkatlidirler ve fiziksel duyumları çok hassas konumdadır.

 

Hava gurubu: İkizler, Terazi, Kova

Flört ve romantizm bu burçlar için biçilmiş kaftandır. Ama sadece fiziksel görünüm  yetmez, ilişkilerinde entelektüel bağ, iyi bir arkadaşlık ve kaliteli iletişim de isterler.

 

Su grubu: Yengeç, Akrep, Balık

Duygusal, sezgisel ve empatiktirler. Aşık oldukları insanların ruh haline saygı duyarlar. Sezgileri ve büyük hayal güçleri nedeniyle ilişkilerinde oldukça savunmasız olabilirler.

 

GERÇEK AŞKI BULDUĞUMU NASIL ANLARIM? EN ROMANTİK HAYVANLAR Kim demiş hayvanlar romantik olm...

 

Burçlara göre yatak odası hataları
+13
Yatak odasının kendince unutulmaz ve garip anlar yaratma konusunda son derece başarılı olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek... İnsanlar soyunmaya başladığı zaman işler de tuhaflaşmaya başlar. Burçlarınız, yatak odasındaki davranışlarınızla ilgili bir takım ipuçları verebilir fakat biz yatak odasında hangi burcun efsaneleştiğini değil, yaptıkları hataları ve beceriksizlikleri ele alacağız.

Facebook Yorumları
Yorumlar
4
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  26 Temmuz 2019 Cuma 17:46

  05.05.2000 sabah 9-10 civarında Azerbaycan da Kürdəmir de doğdum yükselenim yengeç kesinlikle. Yorumlarsanız sevinirim

  Cevapla
 •  
  07 Temmuz 2019 Pazar 09:57

  OFF BOĞA VE YENGEÇ UYUMU MUHTESEM PEKİ YA KAVUSAMAMALARI ?

  Cevapla
 •  
  22 Nisan 2017 Cumartesi 17:04

  Hava grubuna, su grubu denilmiş. Ama yaptığı yorumlar doğru. Entellektüel bilgi, arkadaşlık önemli.

  Cevapla
 •  
  11 Ekim 2015 Pazar 22:11

  terazi ne zamandır su gurubu. ..?

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön