Farkımız arkadaşlığımız!

Farkımız arkadaşlığımız!

Esin Övet, Alt Üst Muhabbetler’de artık iki yakın arkadaşıyla birlikte: Oben Budak ve Özge Ulusoy. Üç kafadar her cumartesi 21.15’te Habertürk ekranlarında birlikte eğleniyorlar.

 

İlk hafta canlı yayında Gangnam dansı yaptılar. Oben Budak’a topuklu ayakkabı giydirdiler. Geçen hafta stüdyoda Fatih Altaylı’nın odasından aşırdıkları golf takımıyla Kaya Çilingiroğlu’ndan golf dersi aldılar. Bunlar, bundan sonra olabileceklerin ipucu... Bu üçlü gerçek hayatlarında nasıl eğleniyorsa ekranda da öyle. Özge Ulusoy’la seneler önce Badem’in Sen Ağlama klibinde oynadığında tanışmıştık. Ben, klipte “styling” yapmıştım. Oben ve Esin’le Habertürk sayesinde tanıştık. Alt Üst Muhabbetler Esin Övet’le Oben Budak’ı ve Özge Ulusoy’u biraraya getirdiğinde hemen telefona sarılıp “Röportaj yapalım” dedim. Esin anında organizasyonu yaptı, İstanbul Fashion Week sırasında Özge’nin 11 defilesinden fırsat bulunca buluştuk ve konuşmaya başladık.

 

Hayırlı olsun!

Özge Ulusoy: Çok teşekkür ederiz. Oben Budak: İçtenlikle söylediğini biliyoruz, o yüzden teşekkürler.

 

Hayır, gayet kıskançlıkla söylüyorum!

Esin Övet: Evet, biraz kıskanılıyoruz galiba.

 

Ö.U.: Fark etmeden biraz fazla reklam yaptık.

 

O.B.: Normal hayatta da birlikteyiz, sadece bu proje için tasarlanmış bir ekip olmadığımızdan programa da yansıyor galiba. İnsanlarda “Bunlar biraz fazla eğleniyorlar” endişesi var sanırım. İnşallah o endişelerini haklı çıkartıyoruzdur!

 

Esin ve Oben zaten birlikte bir televizyon programı yapmayı düşünüyordu. Özge bu ekibe nasıl dahil oldu?

 

O.B.: Özge bu ara her yerde. En sevdiğimiz arkadaşlarımızdan biri, neden biz de ondan faydalanmayalım dedik. Maşallah her programa şahane uyum sağlıyor...

 

Evet Özge, kameralara iyice ısındın...

Ö.U.: Ekran önünde olmayı çok sevdim. Bir dönem oyunculuk da yaptım. Hâlâ

düşünüyorum, teklifleri değerlendiriyorum. Aslında oyunculuk tek başına yapılması gereken bir şey çünkü çok meşakkatli.

 

E.Ö.: Oben ve Özge’yle biraraya geldiğimde “N’olur birlikte bir şey yapalım” diyordum. Daha önce zamanlar uymadı... Alt Üst Muhabbetler’iyse geçen yıl sevgili Serdar Turgut ile yapıyorduk. Oben ve Özge de konuk olmuşlardı zaten programa. Şimdi yeni bir oluşum olsun, “Oben ve Özge de olsun” dediğimizde hiçbir şey sorulmadan kabul edildi. Biz de muhteşem bir içerik hazırladık. Seyircilere şunu söyleyebilirim: “Cumartesi akşamlarını bize bırakın, çok eğleneceksiniz.” Ekranda kalıplaşmış, her zamanki şeyleri görmeyecekler...

 

“Süprizlerre açık olun”

 

Bu arada Serdar Bey neden ayrıldı programdan?

E.Ö.: Belli mi olur, belki de ayrılmamıştır! Her an aramızda görebilirsiniz. Sürprizlere açık olmak gerek.

 

Bundan sonra neler olacak programda?

E.Ö.: Diğer programlarda olmayan her şey. Modayı, magazini, her şeyi konuşacağız. Belki Oben bize müzik yapacak. Özge podyumda yürümeyi öğretecek. Nasıl bir yola girdim bilmiyorum...

 

O.B.: Herkesin dönüp baktığı, sinir olduğu yüksek kahkahaların yükseldiği bir masa vardır ya, o masa nereye gitsek bizimdir. İşte o masayı ekrana taşıdık.

 

Hep arkadaşlığınızdan bahsediyorsunuz. Bu camiada arkadaşlıklar öyle uzun süreli olmuyor. Siz nasıl başardınız?

E.Ö.: Birbirimizi kıskanmıyoruz.

 

Ö.U.: Bir de ekranda tek başına olmak, tek başına ilgi çekmek isteyen kişiler olabilirdik ama değiliz. Gerçekten az arkadaşımız var ve bir arkadaşıma yardımım dokunursa beni mutlu eder.

 

E.Ö.: Artık herkes birbirini kıskanıyor. Ama ben hep ekip işine çok inanırım. Ekiple daha kuvvetli olursunuz. Bizim sırrımız birbirimize kızsak da açıkça söyleyebilmemiz. Bir işi eleştirdiğimizde,

hatta kavga ettiğimizde bunu şahsi olarak algılamıyoruz. Hakaret etmiyoruz.

 

“İzleyenler bizimler gezmeye davet edeceğiz”


Egolarınızın çok yüksek olmadığı sonucu mu çıkıyor bundan?

E.Ö.: Hayır, hepimizin egoları çok yüksek ama o egoları iş için kullanıyoruz. Mücadelemiz kendimizle. Yaptığımız işleri geliştirme egomuz var.

 

O.B.: Herkesin başarılı olduğu konular var. Mevlânâ’nın çok sevdiğim bir sözü var: “Kendinle kalırsan bir  damlasın, insanlarla birleşirsen okyanussun.”

 

Hepiniz gece hayatının içinde, gezmeyi seven insanlarsınız ama “Cumartesi geceleri evde oturup bizi izleyin” diyorsunuz... Eh ne yapacak gezmek isteyenler?

O.B.: “Evde oturun” demiyoruz. “Dışarı çıkmadan bizi izleyin, kıvama gelin, öyle dışarı çıkın” diyoruz.

 

E.Ö.: İzleyenlere yoldaşlık edeceğiz, çünkü biz de programdan sonra gezmeye, eğlenmeye çıkacağız. Hatta insanlar programa telefonla bağlanıp nereye gideceklerini sorabilirler. Belki aralarından bazılarını bizimle gezmeleri için davet edeceğiz.

 

Ö.U.: Twitter da kullanabilirler.

 

Röportaj: Heja Bozyel

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön