Telefonlarınızı bir kenara bırakın! İşte size yeni arkadaş bulabileceğiniz 7 yer...

Devir iletişim devri olsa da bazen yeni insanlarla tanışmakta ve bunu yapacak yerler bulmakta zorlanabiliyoruz.

Telefonlarınızı bir kenara bırakın! İşte size yeni arkadaş bulabileceğiniz 7 yer...

Devir iletişim devri olsa da bazen yeni insanlarla tanışmakta ve bunu yapacak yerler bulmakta zorlanabiliyoruz. Teknoloji sayesinde evinin salonunda tenis oynayan insanlar elbette biraz tembelleşiyor ama sosyal hayatının ölmesini istemeyenlere yeni insanlarla tanışmak için önereceğimiz yerler var:

Hobilerinizi geliştirin
Farklı şeyler yaparak farklı insanlarla tanışma şansınızı yükseltebilirsiniz. Hobi sınıfları bunun için birebirdir, üstelik burada tanışacağınız insanlarla ortak zevkleriniz olduğunu baştan bilirsiniz. Birlikte geçirilen zaman da uzun olunca daha iyi tercihlere yönelebilir, uzun soluklu arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

 

Takım oyunu
Farklı takım sporlarına yönelerek de yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Takım arkadaşları arasında kurulan bağlar sağlam olur ve bu sosyal hayatta da birlikte takılmalarını sağlar. Sağlıklı bir dostluk herkes için iyi olacaktır!

World Wide Web
İnternet ilişkilerin evrim geçirmesine sebep oldu, adı üzerinde tüm dünya ile bağlantı ve iletişimi sağlıyor. Kötü deneyimler duyuyor olsak da güvenli kurulan bağlantılar pek çok dostluk için taban oluşturabilir.

Aile etkinlikleri
Akrabalar da yeni insanlarla tanışmak için iyi kaynak olabilir. Fırsatları kaçırmayın ve aile/ akraba etkinliklerine katılın. Ayrıca arkadaşlarınızın arkadaşlarından da iyi alternatifler bulabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Gündelik ritüeller
Her sabah kahvenizi aldığınız kefeden aşina olduğunuz insanlar ile zamanla selamlaşmaya başlamıyor musunuz? Ya da kütüphane, kitapçı, süpermarket. Bu tür tesadüfleri küçümsemeyin.

Çeşitlilik hayatın keyfidir
Eğer her gün aynı şeyleri yapıyor ve bundan çok da memnun kalmıyorsanız, işleri değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Dışarı çıktığınızda hep aynı mekanları tercih ediyorsanız yeni insanlarla tanışma şansınız düşer, biraz değişiklik herkese iyi gelir.

Yardım etkinlikleri
Yeni insanlarla tanışmak için bir fırsat yarattığı gibi bir işe yaradığınızı hissettireceği ve ihtiyacı olanlara yardım edeceğiniz için psikolojinize de iyi gelecektir. Üstelik bu tür ortamlarda tanışacağınız insanlar şüphesiz iyi karakterli ve kalpli olacaklar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön