Necmiye Uçansoy
Necmiye Uçansoy
Yüzyılın en ölümsüz aşkları 14 Şubat 2020 Cuma Yüzyılın en ölümsüz aşkları Dilden dile dolaşan büyük aşklar. Kimi hayranlıkla hastalıklı bir durum arasında gidip gelmiş, kimisi karşılık bulmuş, kimisi bulamamış, kimi gerçeküstü, birbirine ilham olan, kimi ilham veren yakın çağın en ikonik ve en bilinen aşklarını derledik. Su insanı neden rahatlatır? 25 Temmuz 2019 Perşembe Su insanı neden rahatlatır? Gün içerisinde, özellikle daraldığınızda, duş alıp rahatlamaya dair şiddetli bir istekle doldunuz mu hiç? Ya da öğretmenlerin stres ya da kaygı halindeki çocuklara ilk önce sınıftan çıkıp su içmelerini, yüzlerini yıkamalarını söylemelerinin sebebini hiç merak ettiniz mi? Koç olabilmek 26 Kasım 2018 Pazartesi Koç olabilmek "Koç, danışanın değişim-dönüşüm sürecine rehberlik eder." Devlet Opera Balesi çocuk korosu 20 yıl aradan sonra Süreyya'da 27 Nisan 2018 Cuma Devlet Opera Balesi çocuk korosu 20 yıl aradan sonra Süreyya'da 20 yıl aradan sonra tekrar kurulan İstanbul Devlet Opera Balesi Çocuk Korosu ilk kez Süreyya Operası'nda 23 Nisan'a özel bir konser verdi. Bu vesileyle koro şefi Sercan Gazeroğlu'na bir kaç soru yönelttik. Tüm asi kızları harekete geçirecek kitap 08 Mart 2018 Perşembe Tüm asi kızları harekete geçirecek kitap Elena Favilli ve Francesca Cavallo’nun yazdığı "Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler" kaldığı yerden devam ediyor. İkinci kitapta Agatha Christie, Audrey Hepburn, Eleanor Roosevelt, Madonna, Nefertiti, Mata Hari, Sophie Loren gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra Türkiye’den de bir kişi var. "Her Kenar Der Kenar" sergisini kaçırmayın 26 Aralık 2017 Salı "Her Kenar Der Kenar" sergisini kaçırmayın “Monogram” ve “Ex Libris” kimliklerine uygun hareket eden Çarga, gelişen teknoloji yüzünden unutulmaya yüz tutmuş değerlere saygıda kusur etmiyor. Öğretmen çocuğuysan o "de" mutlaka ayrı yazılacak 24 Kasım 2017 Cuma Öğretmen çocuğuysan o "de" mutlaka ayrı yazılacak Herkesin okul hayatında öğretmen çocuğu arkadaşları olmuştur. Ve öğretmen çocuğu olmanın hep ayrıcalıklı bir durum olduğunu düşünüp kıskanmışızdır. Ama gerçekler göründüğü gibi değildir çoğu zaman... Öğretmen çocuklarını aradık, bulduk... Bir Merkür Retrosu 01 Ağustos 2017 Salı Bir Merkür Retrosu Merkür Retrosu parçasıyla sosyal medyada büyük bir kitleye ulaşan yeni nesil besteci ve söz yazarı Güler Özince ile konuştuk.
 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön