Hangi burç eski sevgilisine nasıl davranır?

Eski sevgilinizin burcuna göre sizle karşılaştığında nasıl davranacağını merak ediyorsanız bu yazımıza bir göz atın.

 • Koç

   

  Baharın ve zodyak yılının ilk çocukları koçlar, doğaları gereği son derece yoğun ve şaşaalı bir kişiliğe sahiptirler. Bu özellikleri ilişkilerine de yansır. Genellikle yoğun ve görkemli ilişkiler yaşarlar ama işler ters gidince neler olur? Koç burcu eğer ilişkiyi bitiren tarafsa bir eski sevgili olarak ondan nefret etmek için size birçok neden yaratabilir. Son derece kırıcı ve vurdumduymaz olurlar. Fakat ilişkiyi siz bitiriyorsanız ondan kurtulmanız pek de kolay olmayacaktır. Liderlik vasıfları gereği reddedilmeye tahammül edemez ama reddetmekten de asla çekinmez.

 • Boğa

   

  Dikbaşlı ama çok tutkulu bir varoluştan bahsediyoruz. Kişilikleri, ilişkilerinde de bu iki özelliği ön planda tutmalarına neden oluyor. İlişkisi dağılan boğalar için iki farklı senaryodan bahsedebiliriz:

   

  İlişkileri bittikten sonra boğalar ya geçmişleri ile bağlarını tamamen kopararak yollarına devam etmeye çalışırlar -ancak bu pek kolay olmaz- ya da hatıralarına ve geçmişlerine sıkı sıkıya tutunurlar. Her iki durumda da eski sevgililerinin hayaletleri bu insanları asla yalnız bırakmaz.

 • İkizler

   

  Dışardan çok vurdumduymaz ve umarsız görünseler de aslında çok hassas bir yapıya sahiptirler. Bu yönleri özellikle ilişkileri bittiğinde ortaya çıkar. Eski sevgilileri ile yeniden iletişime geçmeyi tercih etmezler ama yine de duygusal yönden onları unutmanın kolay bir yolunu bulamazlar. Fakat hatırlatmalıyız ki bir ikizler söz konusu ise bu durum uzun sürmez. Çok yakın zamanda dikkatlerini dağıtacak yeni şeyler keşfetmeye hazırdırlar.

   

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön