Günlük burç yorumları! (23 Eylül 2019 Pazartesi)

23 Eylül pazartesi burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

 • Yengeç’teki Ay Terazi’deki Venüs’la kare açı yapıyor. Bugün için duygusal anlar ve riskli eylemler baskın. Aşkla ilgili konularda yasaklar ve gerginlikler görülebilir. Bazı aile problemleri ortaya çıkabilir.

  Yengeç’deki Ay Oğlak’taki Satürn ile karşı karşıya! Bu muhalefet şüpheyi, gizliliği ve melankoliyi yansıtıyor. Aşkla ilgili olarak, iyi bir seçim yapılamaz. Haritada, dişi yapıların düzensizliği ve hatta ayrılması görülüyor.

  Yengeç’teki Ay, Terazi’deki Merkür’le açıda. Bugün manevi hediyeler alabileceğiniz bir gün, ancak ciddi kararlar dikkatlice düşünülmelidir. Düşünceler değişkendir ve gerçeklerden sapmıştır. Zorluklar değişkenlik izlenimini artırabilir.

 • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

  Kendinizi kontrol edebilirseniz, bu günü kolayca ve olumlu sonuçlar alarak geçirebilirsiniz. Sessiz kalabilirseniz, profesyonel ve kişisel ilişkilerde yararını göreceksiniz.

 • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

  Profesyonel meselelerde sıkıntıların ortaya çıkması ihtimali yüksek. Geleceği elinize almanız, tasarruf adımları belirlemeniz ve birçok alışkanlığı terk etmeniz gerekebilir. Bugün, duygusal olarak rahatsız edici durumlarla geçebilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön