Günlük burç yorumları! (21 Eylül 2019 Cumartesi)

21 Eylül cumartesi burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

 • İkizler’deki Ay, Balık’taki Neptün’le kare açı yapıyor. Bu dönem rüya gibi eğilimleri, pasifliği, yanılsamaları ve duygusal rahatsızlığı ortaya çıkarır. Kendinizi, düşüncelerde ve şaşırtıcı hayallerde kaybolmuş hissedersiniz.

  Ay ve Jüpiter arasındaki açı, hukuk makamlarına bazı sıkıntılara neden olabilir. Savurganlığa eğilim verebilir. Aşkla ilgili konularda çatışmalar ve dezavantajlar gösterilebilir. Bu ayrılık ve yabancılaşmaya yol açabilir. Safra ve karaciğer alışılmadık bir zayıflık gösterebilir. Aman dikkat!

  İkizler’deki Ay Aslan’daki Mars’la açıda. Bu kare açı, tartışmalara ve gereğinden erken davranmanıza yol açıyor. Finansal meselelerle ilgili savurganlığa, israfa ve tutkulu davranışlara eşlik ediyor.

 • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

  Tatlı tavrımız, şu anda yöneticileriniz arasında sizi çok popüler kılıyor, bu nedenle, istediğiniz zaman, tavsiyede bulunmak, hatta terfi ve ücretinize zam almak için iyi bir konumdasınız!

 • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

  Sevdiğiniz birinin yaklaşan doğum günü veya yıldönümü için mükemmel bir hediye almak istiyorsunuz, ancak mükemmel hediye fikirleri şimdiye dek hep sizi rahatsız etti. Panik yapıp acele ederek gösterişli veya pahalı bir şey satın almadan önce, güvendiğiniz kişilere fikirlerini sorun.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön