Hangi burç nasıl intikam alır?

“İntikam soğuk yenen bir yemektir” derler ancak her burç için gerçekten de böyle mi acaba?

 • Öfke her insan için oldukça doğal ve sıradan bir duygudur. Bu sıradanlık yalnızca bu duyguya hakim olabildiğiniz anlarda geçerlidir. Öfkenizi kontrol edemezseniz içinizde bir kine sönüşür ve bu kin sizde çeşitli karşılıklılık ihtiyacı yaratabilir. Bakalım bu öfke ve kinin getirdiği intikam duygusu hangi burç için nasıl gerçekleşiyor.

 • Koç: Fevri davranışların, düşünmeden konuşmaların burcu olan Koçlar, öfkelendiklerinde şiddete meyil gösterebilen insanlardır. Öfke kontrolleri zayıf olduğundan bu duyguyu içlerinde biriktirip kine dönüştürmezler genellikle, fakat ola ki dönüştürürlerse de öyle stratejik planlarla, düşünülmüş tuzaklarla falan intikam alamazlar. Göze göz dişe diş bir intikam olur onlarınki ve sıcak yenen bir yemekten ziyade çabucak tüketilen bir fast food gibidir.

 • Boğa: Öfke ve kin dedik mi ürkülecek burçlardan biridir Boğa. Çabuk öfkelenir belki ama sizden intikamını almak için sabredecek kadar da kindardır. İntikam almak için acele etmez. Önce kısık ateşte intikamını yavaş yavaş planlar. Yanmasın diye sürekli karıştırır ve çeşnilerle tatlandırır. Genelde çabuk öfkelenip kolay affeden bir burç olmasına rağmen bir intikam planlıyorsa birileri kırmızı pelerini göstermiş demektir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  03 Şubat 2020 Pazartesi 16:45

  başağ'ı intikam güdecek kadar delirttiyseniz insan olmadığınız sizin için yeterlidir

  Cevapla
 •  
  08 Mart 2019 Cuma 16:11

  Kovayım. Doğru bende öyleyim :D

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön