Hangi burç aşk acısını nasıl yaşar?

Aşk; kahkahalar, mide krampları, tatlı telaşlar kadar göz yaşı da barındırıyor. Herkesin aşk acısı özel fakat biz zodyak kuşağına göre burçların nasıl aşk acısı çektiğini yazdık.

  • Koç Burcu: Kendilerini çok seven bu burç insanlarını öyle kolay kolay aşk acısı çekerken göremezsiniz. Çivi çiviyi söker mantığıyla hareket edip sizden sonra hemen yeni biriyle görüşmeye başlayabilirler. Ya da hayatlarını tamamiyle yeni başka bir şeye kanalize ederler ve kafalarını meşgul ederler. Düşünmeden, yas tutmadan süreci atlatıp hayatlarına devam ederler.

  • Boğa Burcu: İlişki içerisinde çok tatlı, çok sevecen, çok naif olsa da ilişki biterken kırmızı pelerin görmüş gibi öfkesine hakim olamaz. Terk ediliyorsa, pes etmeden ilişkiyi devam ettirmeye çalışır. Eğer terk ediyorsa da ona fazla yaklaşmamanız gerekir. Zira öfkesi sizi perişan edebilir.

  • İkizler Burcu: İlişkilerini çok ciddiye almadığı için aşk acısı denen bir hisse de kapılmayan bir burçtur İkizler. İlişki içinde size deliler gibi aşık mı, yoksa sizden hiç haz etmiyor mu ikilemiyle sizi çılgına çevirdiğinde haklı olarak ayrılmak istersiniz. Lakin bu sefer de sizden ayrılmak mı istiyor yoksa ilişkiye devam etmek mi istiyor ondan emin olamazsınız. Öyle ağlamalı sızlamalı bir aşk acısı da çekmez ayrıca. Hayatını hemen yoluna koyar, her şey normalmiş gibi yaşamaya devam eder.

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön