Astrologlardan Başak burcunda Dolunay yorumu

Ünlü astrologlar Instagram hesaplarında bugün saat 08.48’de 19. derecede başak burcunda gerçekleşen Başak Dolunay'ına dair yorumlar paylaştı...

  • Hande Kazanova

    Bu Dolunay, Başak - Balık hattında gerçekleşiyor. İlaç, tıp, beslenme sektörü, çalışma ve iş hayatıyla yakından bağlantılı olacağını söyleyebiliriz. Kendimizi kaptırdığımız, bıraktığımız konuların sonuçlarını almak önem kazanıyor. Bu konuları toparlamak, pratik bir şekilde işleme koymak önemli olacak. Bu dönemde psikolojimizin sağlığımıza yansımalarını göreceğiz.

  • Dinçer Güner

    Pazartesi günü Başak burcunda Süper Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay'ın bir ayağında Neptün diğer ayağında Jüpiter bulunuyor. Önümüzdeki 10-15 gün hayatımızı Başak burcunun sembolize etmiş olduğu tema ve konular bizleri ilgilendirecek. Bu Dolunay'da sadeleşeceğiz, azalacağız, detoks yapacağız. İnsan, eşya, kilo her şekilde hayatımıza düzen ve tertip getireceğiz. Titiz ve detaycı yaklaşımlarımız olabilir.

  • Öner Döşer

    Başak burcunda Dolunay'lar çalışma ve gayretlerin neticesini gördüğümüz zamanlardır. Eğer hakkını vererek gelmiş isek, şimdi beklediğimiz sonuçları alabiliriz. Ama eğer gereğini yerine getirmemiş isek, sonuç beklediğimiz gibi gerçekleşmeyebilir. Başak burcu akılcı ve rasyonel davranışları, planlı ve organize hareket etme prensibini temsil eder. Başak burcu iş ve hizmet sektörleriyle, çalışma hayatıyla ilişkilidir. Bu burçta gerçekleşen Dolunay'lar, en çok iş ve hizmet konularıyla ilgili temaların ortaya çıkacağını, sonuç vereceğini düşündürür.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön