2015’in tedavi edilmesi gereken enerjileri

2015 olumlu yıldızlarından geçen haftaki yazımızda bahsetmiştik. Bu yazıda da bastırılması, tedavi edilmesi gereken olumsuz yıldızlardan bahsedeceğim.

 

İlk olarak Güney pusula alanındaki 7 skandal yıldızı ile başlayalım.

 

Bu yıldız özellikle ana giriş kapısı güney pusula alanında olan mekânları daha çok etkileyecek. Böyle bir planlanma söz konusu ise kesinlikle cam, çivit mavisi aksesuar ve objelerle bu yıldızın etkisini dönüştürmelisiniz. Yin su kullanmak da bu enerjiyi bastırmak için mükemmel bir yoldur. Yin su, durgun su anlamına gelir. 1 adet şans bambusu koyduğunuz mavi vazo da Yin sudur, durgun hareketsiz görünen deniz göl resmi de Yin sudur. Bu yıldızın içeriği hırsızlık, şiddet, anlaşmazlık ile adlandırılabilir. Özellikle bu yıl kız kardeşler arasında miras kavgaları yaşanabilir; eğlence, sinema, tv, moda sektörü, oyuncular bu şiddet yıldızının etkisinden kesinlikle korunmalılar. Bu sektörlerde birçok ihanet haberi çıkacağa benziyor maalesef.

 

İkici olumsuz yıldız batı pusula yönündeki 5 toprak yıldızı. En fazla dikkat edilmesi gereken yıldız bu pusula alanında. Yatak odanız bu alandaysa kırmızı pembe turuncu renkleri uzaklaştırın. Oldukça sakin tutun. Bu pusula alanında bu yıl kesinlikle herhangi bir tadilata kalkışmayın. Metal kapaklı bir kâse veya kutuda kaya tuzunu görünmeyecek şekilde yerleştirmek en popüler ve etkili tedavidir. Diğer alternatifler de bol yeşil yapraklı çiçeksiz bitkilerle de bu yıldızı zayıflatmaktır.

 

Güneydoğu pusula yönündeki bir diğer olumsuz yıldız da 2 hastalık yıldızı. Mekânda bu pusula yönü eksik, kayıp olanlar 2 hastalık yıldızından etkilenmeyecektir. Yatak başınız bu pusula alanına konumlanmışsa, kişisel şanslı alanınız dahi olsa, değiştirmenizi kesinlikle öneririm. Bitkiler yerleştirerek bu yıldızı zayıflatabilirsiniz. Metal aksesuarlar da bir diğer etkili çözümlemelerdir.

 

Son olarak da merkez alanları etkisi altına alacak olan 3 çatışma yıldızından bahsedelim. Özellikle açık kullanıma ait bir alana denk geliyorsa merkez, örneğin salonda ise aile üyeleri ile çatışmalara kavgalara yanlış anlaşılmalara sebep olacak. Bu alanda bitki, çiçek varsa hepsini kaldırın.

 

En etkili ve kesin tedavi merkez alana ateş elementini dâhil etmektir. Kırmızı renk her tip aksesuarlar, mumlar mükemmel iş görür.

 

Sevgilerimle…  

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 156

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 506

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 473

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 525

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 880

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön