Görevimiz:Seks

3 çocuktan sonra, evet, seks görev icabı artık...

Benim gibi çok anne var biliyorum. Tüm gün çocukların peşinde koşturmaktan, ev işinden, dışarıdaki işlerden bitap düşüp, çocukları yatırıp tam ayakları uzatıp bir kahve içeyim derkeeen... Zınk, yanında bitiveren koca!

 

Nerden çıktı bu şimdi?

 

Tek hayali ılık bir duş alıp, ayaklarını uzatmak olan kadın, yani ben, sorsalar ne istersin diye en son aklına gelecek belki hiç gelmeyecek şey: seks! "3 tane yaptık yetmedi mi?" diyesi geliyor insanın! Ömür boyu yapmasam aramam o derece!

 

Biliyorum normal değil bu durum, ama aksi nasıl olsun?  Kadın (ya da ben demeliyim) seksten önce çok başka ihtiyaçları olan bir varlık. Erkek ise her şeyden önce seks ihtiyacı olan bir yaratık. Neden bu konuda uyumlu yaratılmamışız çok merak ediyorum. Yani bence biz kadınlarda seks isteği eksik yaratılmış, erkeklerde ise romantizm. Günün telaşı, koşturması arasında, çocukların yemeğiydi, içtiğiydi, sağlığıydı,psikolojisiydi, sporuydu, müziğiydi, eviydi, alışverişiydi derken , hangi romantizmden bahsedebiliriz ki? Erkekte de koca (eş) olduktan sonra ilk zamanlardaki romantizm yaratma çabası kalmıyor. O zaman kalakalıyor işin sadece seks kısmı! Bu da hangi kadını ne kadar cezbeder tartışılır.

 

Bir yandan da, seviyorum adamı, iyi bir insan, çocuklarımın babası olduğu için değil gerçekten iyi. Yazıktır, onun da canı var, doğası böyle, sevişmeden duramıyor! Amaaaa tüm gün dağ tepe tırmansa ya da 3 çocuğa yalnız baksa , “Canım şu tabağı da sen mutfağa götür” dediğinde “Ay öldüm bittim, tüm gün köpek gibi çalıştım, bir dur dinleneyim” deyince “He, tamam” deyip sonra her iş bitip yanımda bitiverince benim de dellenmemem işten değil. Hani ölüp bittiydin, hani tabağı götürmeye çok yorgundun, o işe gelince akan sular durur, tüm yorgunluk unutulur!

 

Neyse,  ne diyordum, tüm bunlara rağmen severim kendisini, kırmak da istemem ayıp oluyor adamcağıza diyerek görev icabı seviştiğimiz olmuştur evet. Hangimizin olmamıştır? Adama da yazık aslında, bir yandan düşününce hep refüze, hep bir baş ağrısı, hep bir sızlanma... ya da muayyen günler... Hanfendi yani ben lütfedersem kırk yılda bir sevişebilir!


Sadede gelirsek Sürtük Anne olarak ailenizin sağlıklı bir şekilde devamı için bu sözüm erkeklere, bu iş böyle olmaz beyler!  Önce gönül alacaksınız, hatununuzu el üstünde tutacaksınız, bazen bir çiçekle geleceksiniz, bir yemeğe götüreceksiniz, ya da kulağına güzel sözler fısıldayacaksınız. Saçlarına eğilip, "Ne güzel kokuyorsun" diyeceksiniz,  "Bu çocuklar senden mi çıktı inanamıyorum hala taş gibisin" diyeceksiniz, "Anne olunca daha seksi oldun" diyeceksiniz...

 

İşte o zaman görev icabı değil belki gerçekten sevişebilirsiniz...

Facebook Yorumları
Yorumlar
5
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Makarna kızartması!
  Makarna kızartması!

  Süresi : 00:52 İzlenme : 11275

 • Doğuma giderken neler yaptınız?
  Doğuma giderken neler yaptınız?

  Süresi : 01:59 İzlenme : 2395

 • Gizem Onay'la kadınlık organları ve döngüleri üzerine
  Gizem Onay'la kadınlık organları ve...

  Süresi : 34:57 İzlenme : 261

 • Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri
  Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri

  Süresi : 02:46 İzlenme : 455

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön