Sigarayı bırakmak için alternatif bir yöntem

Dr. Sinan Akkurt, sigara alışkanlığından bir seferde kurtulmanın mümkün olduğunu söylüyor.

Sigarayı bırakmak için alternatif bir yöntem

Biorezonans, kişiye özel olduğu için bilinen diğer tüm yöntemlere göre başarısı çok daha yüksek oluyor, sigarayı bırakmak isteyip de bırakamayanların çıkış noktası olarak kullanılıyor. Biorezonans Uzmanı Dr. Sinan Akkurt, bu tedavi ile sigara alışkanlığından tek seansta kurtulmanın mümkün olduğunu söylüyor.


Kendinize ve çevrenizdekilere bir iyilik yapın!


Avrupa ve Amerika'da 30 yıldır uygulanan, Türkiye'de ise yeni tanınmaya başlanan bu yöntemle, nikotinin vücudunuzda bıraktığı frekans izi biorezonans ile çözülüyor, tam tersi frekanslarla sigaradan kurtulmanız sağlanıyor.

Tedavi hastanın kararlılığı ve bağımlılığının yönlerinin değerlendirilmesiyle başlıyor, gerektiğinde psikolojik uygulamalara yer veriliyor. Biorezonans ile vücudun enerji dengesi sağlanıyor, elektromanyetik kirliliğin yarattığı hücresel stres temizleniyor. Sigaranın vücut tarafından tanınan kimyasal titremesi tespit ediliyor, biofiziksel olarak tam tersi üretilerek vücuda yollanıyor. Böylelikle vücuttaki alıcıların nikotin bilgisini unutması sağlanıyor. Fiziksel bağımlılık yüzde 90 sıfırlanıyor. Çok nadiren destek programlarıyla yaşanan herhangi bir zorluk da çözülüyor. Psikolojik bağımlılık içinse alışkanlıkların nasıl değiştirileceği anlatılıyor ve seans bitiriliyor.

Sigarayı bıraktıktan sonra oluşabilecek kilo alma ya da benzeri risklere karşı da önlem aldıklarını, eğer kişide kilo ya da depresifliğe karşı yatkınlık var ise nedenini tespit edip, nedene yönelik biorezorans uygulaması ile hastayı destekleniyor.

Ağrısız, acısız ve yan etkisiz bir yöntem olan biorezonans tedavisi, insanların yaydıkları elektromanyetik frekansların özel bir cihazla anlaşılmasına ve hastalıklı dokulara yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak iyileştirilmelerine dayanıyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön