İksir - 10. bölüm

Saldıran erkekler için yeni projeler

İzah edeceğim de... Aklıma Doktor Selim geldi, bakın şimdi. Sen kalk, bevliyeci ol. Sigorta hastanesinden özel hastaneye transfer ol. İtibarını, kazancını katla. Sonra bir sabah uyan, manşetlerde, televizyonda kendini görüver. Üzerinde zımba teli olan vesikalığını ekranda büyütüp “İşte penis düşmanının âşığı” desinler. Meslektaşlarınla çıktığın son yemekte çekilmiş fotoğrafını bulanlar “Yüzyılın cadısının Gargamel’i” diye seninle kafa bulsun. Burnun biraz kemerli olmasaydı iyiydi. Bunlar gazetecilerin kötü kalpliliğinden diye yırtarsın yırtmasına da penis aktivitelerini en aza indiren ya da yok eden icada imza atan kadınla ilişkini nasıl açıklayacaksın? Herkes onun elinde oyuncak olduğunu düşünecek, arkandan konuşup gülüşecek. Mucit sevgilin, ihtiyacı olan etken maddeyi istediği kadar hastaneden çaldığını itiraf etsin, hep zan altında kalacaksın. Aklansan bile akıllarda salağın teki olarak yer edeceksin Doktor Selim. “Erkek, penisiyle ve onun marifetiyle yaptıklarıyla o kadar gurur duyar ki, kadını penisi olmadığı için eksik bulur, küçümser. Onun için kadın, sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da yetersizdir. Tam böyle ifade etmez ama bilinçaltında kesinlikle bu vardır.” Kürdanla dişini karıştırırken ettiğin bu lafları düşünmek için epeyce fırsatın var şimdi. Penisiyle düşünen erkek mi zeki, penisi tuş eden kadın mı?  

      

Hadiseyi kişiselleştirdiğimi düşünmenizi istemem. Ben kadınların gerçekten zeki olduklarına inanıyorum. Ancak yeterince zeki olmadıklarına inandırıldıklarından, bu rolü üzerine hiç düşünmeden benimseyip oynadıklarına inanıyorum. Erkeklerin ise güçlerine duydukları güvenle, giderek aptallaştıklarını. Bakın İksir’in etken maddesinin adını yazan gazetelerin, telaffuz eden televizyonların yöneticilerine, tamamı erkek. Birinin de aklına gelmedi demek, bu maddeyi kadınların tedarik edip evde kendi İksir’ini kendi yapabileceği. Piyasadan bu maddenin çekilmesi yeterli mi? Değil. Bu madde doğada mevcut. Bedava. Kırda, bayırda her yerde boy atıyor. Toplamayı mı yasak edecekler? Diyelim ettiler, dağa taşa bekçi mi koyacaklar, kadınlar kökünden koparmasın diye? Arsız, her yerde bitiyor. Toprağa asit mi dökecekler? Kaç kilometrekare kare toprağı, verdiği her şeyle beraber yok etmek lazım bir hesap etsinler bakalım.

  

Olacağı söyleyeyim size. İksir’e ya da onun ana maddesine karşı ilaç geliştirilecek. Her an, her yerde iksirlenebileceğini düşünen erkekler, kendilerini korumak için bu ilaca bir ton para dökecekler. İlaç şirketleri bayram edecek.  

 

Burada kalmayı ben de mantıklı buluyorum. Şu an deli taklidi yapmak en mantıklısı. Çünkü yeni projeler üzerinde çalışmak istiyorum. Pipisi iyi çalışmadığı için oraya buraya, ona buna saldıran erkeği durultacak metotlar üzerine eğilmek istiyorum. 

 

Kapatıldığım bu rehabilitasyon merkezinde mi? Neden olmasın?

 

Efendim?

Ziyaretçim mi var?

Anlamadım.

Ziyaretçi yasak değil miydi?

Kim dediniz? Doktor Selim mi?

 

 

Son

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Gizem Onay'la kadınlık organları ve döngüleri üzerine
  Gizem Onay'la kadınlık organları ve...

  Süresi : 34:57 İzlenme : 261

 • Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri
  Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri

  Süresi : 02:46 İzlenme : 455

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön