Burcunuza göre hangi Game Of Thrones karakterisiniz?

Uzun bir aradan sonra nihayet 14 Nisan günü final sezonu ile izleyici ile buluşan Game of Thrones hem sevinci hem hüznü bir arada yaşatıyor. Çıktığı günden bu yana gerek kurgusuyla gerek karakterleri ile gönüllere taht kuran dizide siz olsaydınız burcunuza göre hangi karakter olurdunuz merak ediyorsanız bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz...

  • Koç: Gözü pek, kimseden korkmayan, dünyaya meydan okuyan ve etrafında kolayca müritler toplayabilen bir yapıya sahiptir koç burcu. İnsanlara hükmetme ve organize etme konusunda da son derece başarılıdır. Onu tanıyanlar kendilerini ona kolayce teslim eder ve boyun eğerler. Kendini ateşlere atan, yeni ordular kuran ve ordulara hükmeden Daenerys Targaryen dizinin koç burcu temsilidir.

  • Boğa: Rahata, yemeye ve içmeye, aynı zamanda sekse de düşkün olan boğa burcu, gerektiğinde politika konusunda da son derece yeteneklidir. İkna kabiliyeti yüksek, insan ilişkileri kuvvetlidir. Kendini sever, onu sevmeyen kişiler varsa etrafında derhal hayatından çıkarır, ailesi dahi olsa arkasına bakmaz. Hem diplomatik yetenekleri ile hem de hedonist zevkleri ile Tyrion Lannister boğa burcunun güzide bir üyesidir.

  • İkizler: Dil kullanma konusunda son derece başarılıdır. İnsanlarla iletişim kurmak onun için çocuk oyuncağıdır. Öyle bir konuşur ki söylediği şeyler nereye çekerseniz oraya gidebilir. Kurduğu cümlelerle sizi ipe götürebilir ve ipten alabilir ama kendisini de rahatlıkla ipten kurtarabilir. Tek kelime ederek içinize fesatlık tohumları ekebilir. Her türlü şarta göre kendini konumlandırabilen, hazırcevaplığı ile her durumdan rahatlıkla sıyrılabilen Lord Baelish nam-ı diğer Little Finger tam bir ikizler burcudur.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön