Burcuna göre en yakın arkadaşın hangi burç?

Bazı burçlar ruh ikizidir. Ruh ikiziniz olan arkadaşınız hangi burca mensup merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

 • Aşağıda sayacağımız ikililer bir araya geldiklerinde birbirlerinden kopamazlar. Burçlarınız sizinle ilgili birçok şey söylerler bunlardan biri de ruh eşiniz olan arkadaşınızın hangi burç olduğudur. Belki sevgiliniz, belki anneniz, babanız aşağıda saydığımız burçlara mensup olabilirler. Hangi burçlar birbirlerine göre en yakın arkadaşlar tek tek yazıyoruz!

 • Kova ve Koç

  Bazı insanlar bir araya geldiklerinde ekmek-peynir gibi olurlar kimisi de ateş ve su gibi. Kova ve Koç ikilisi de adeta böyledir. Koç yapısı gereği tutkulu olmaya meğillidir ayrıca son derece zekidirler. Bunların yanında çok çabuk sinirlenirler, fakat bundan asla bahsetmezler. Öte yandan Kova burcu derin düşüncelerin insanıdır ve içten içe son derece entellektüellerdir. Bir araya geldiklerinde birbirlerinden kopamazlar çünkü birisi mıknatısın artı kutbuyken diğeri eksi kutbudur. Bu nedenle aralarında çabucak bir elektriklenme olacaktır ve birbirlerini ömür boyu bırakmayacaklardır.

 • Boğa ve Yengeç

  Bazen insanlar bir araya geldiklerinde birbirlerine kapılırlar. Tıpkı Boğa ve Yengeç gibi. Hayatında Boğa olanlar çok iyi bilirler Toprak grubu mensubu olan Boğa'lar ayakları yere basan gerçekçi bir hayat görüşüne sahiptirler. Yengeç'ler ise derin bağlara önem verirler ve samimi, içten konuşmaları tercih ederler. Yengeç ve Boğa bir araya geldiklerinde oldukça uyumludurlar çünkü beraber harika bir gerçeklik dengesi kurar, sevgi dolu ve derin bir bağ yaratırlar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
7
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  07 Aralık 2019 Cumartesi 15:16

  ikizler burcu aşk burcudur

  Cevapla
 •  
  07 Aralık 2019 Cumartesi 15:10

  ikizler en iyi burç

  Cevapla
 •  
  03 Aralık 2019 Salı 02:37

  yav bi derde tasaya bak hele ya..

  Cevapla
 •  
  27 Kasım 2019 Çarşamba 21:19

  bende aslan aslan

  Cevapla
 •  
  21 Haziran 2019 Cuma 09:16

  bende ikizlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  Cevapla
 •  
  29 Kasım 2018 Perşembe 14:59

  burçların altına koyduğunuz bütün ünlüler yanlış burçları lütfen düzeltin

  Cevapla
 •  
  28 Kasım 2018 Çarşamba 17:35

  ikizlerrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön