2018 yılında Boğa burcunu neler bekliyor?

Hande Kazanova, 2018 yılı Boğa burcu yorumunu yazdı.

 • 2018 yılında Jüpiter’den alacağınız etkilerle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir. Taşınmayı ve başka bir yere yerleşmeyi düşünüyorsanız hayat sizi destekleyecek.

   

  2018 yılında Satürn’ün Oğlak burcuna geçmesiyle beraber birkaç yıl boyunca seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk gerektiren konulara ilginiz artacak. Bir yandan da Satürn’den Güneş’inizin alacağı güzel açılarla attığınız adımların sizi desteklediğini ve geliştirdiğini göreceksiniz.  

 • İş – Para - Kariyer

  Bu sene kariyer ve iş hayatınızda sizi daha az tanıyan çevrelerde etrafınızdaki insanlarla yapacağınız işlerinizde kalıcı sonuçlar yaratabilirsiniz. Değişik ve farklı fikirlerden yararlanacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde, legal konularda sorumlu hareket etmeye özen gösterin. 26 hazirandan sonra önemli girişimlerden uzak durun, bu dönem atılacak büyük adımlar fos çıkabilir ve uzun vadede sizi zorlayabilir. Yaz aylarında haziran sonundan, 27 ağustosa kadar işlerinizi rölantiye almalısınız. Yine 15 şubattaki Güneş Tutulması ve 27 temmuzdaki Ay Tutulması kariyerinizi ve iş hayatınızı şekillendirebilir.

   

  18 Ocak ve sonrasında odak noktanız kariyeriniz olabilir. İş hayatınızda kendinizi ortaya koyacağınız, güçlü bağlantılarla yolunuzda ilerleyeceğiniz bir üç haftalık döngü içine gireceksiniz. Bu süreçte patronlarınız veya üstlerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirebilir, zam, terfi, prim gibi konuları konuşmak için uygun zamanlar içinde olabilirsiniz.

   

  15 şubatta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, kariyerinizde güzel ve hızlı açılımları karşınıza getirebilir. Kariyerinizde düşündüklerinizi uygulamalı, esnek ve farklı yaklaşımlarınızın size kazandıracağını bilmelisiniz. Önemli bağlantılar işinizde kolay ilerlemenize neden olacak.

 • 17 martta oluşan Yeniay, ortamlarınızdaki değişiklikler için sizi destekleyecek. Yeni ortamlar, yeni ilişkiler, yeni işler anlamında önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Birden fazla işle uğraşmak ve onların sonuçlarını almak önem kazanıyor. 23 martta Merkür gerilemeye başlıyor. Para ve aşk alanlarınızı yöneten Merkür gerilemesi bu alanlarda var olan iletişim sıkıntılarını ve problemleri karşınıza getirebilir.

   

  Nisan ayında bazı işlerinizde, seyahat, eğitime dayalı konularda adım atmakta zorlanabilir, bir takım işlerinizde engeller ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Sanki sizi engelleyen bir güç varmış gibi hissedecek, bastırılmış enerjinizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Özellikle uzak yolculuklarda ve seyahatte dikkatli olmanız gerekebilir. 02-04-05 nisan bu anlamda dikkat çekiyor. Önemli işlerinizi bugünlere denk getirmemeye çalışın. 13 Mayıs itibarıyla fikirlerinizi ve düşüncelerinizi konuşmaktan çekinmeyeceğiniz, planlarınızı dillendireceğiniz, parasal konularda kendinizi ifade edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 15 mayısta oluşan Yeniay, hayatınızla ilgili önemli adımları başlatmak adına kullanmanız gereken Yeniay'lardan. Önemli girişimlerinizi, başlangıçlarınızı devreye koyabilirsiniz.

   

  13 haziranda oluşan Yeniay, maddi konularda önemli kararlarınızı destekleyecek. Yeni bir eşya, mal veya mülk almak, yatırım yapmak istiyorsanız bu Yeniay’ı değerlendirin. 27 Temmuz’da oluşan Tam Ay Tutulması, kariyerinizde önemli konu ve olayları hızlandırabilir. Sizi hırslandıran konular artacak, sinirli ve tepkisel olabilir, anlık kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Tam tutulma zamanı bunu yapmayın. İşinizdeki beklenmedik değişim ve gelişmelerin aile yaşantınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Ağustos ayının başında iş ve kariyer mücadeleleriniz risk almanızı ve düşünmeden hareket etmenizi sağlayabilir. Göz önünde olacağınız yerlerde, iş hayatınızda tehlikelere ve bazı değişimlere hazır olmalısınız. Vereceğiniz tepkiler en çok size ve statünüze zarar verebilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön