Burcunuza göre hangi Fi dizisi karakterisiniz?

Fi dizisindeki karakterlere astrolojik açıdan yaklaşalım istedik. Siz de burcunuzun hangi Fi karakterine yakın olduğunu merak ediyorsanız yazımızı mutlaka okuyun.

 • Koç: Dediğim dedik, inatçı ve gerektiğinde kolayca kindar olabilen koç burcu karakterinin dizideki en uygun karşılığı Göksel. “Sevdim mi tam severim sildim mi bir kalemde” sözünün hayat mottosu olduğunu düşündüğümüz koç burcu için Göksel’in Duru’dan nefret ederken, Ada’ya ise nasıl aşık olduğu aşikar. Fi dizisindeki Göksel koç burcu.

 • Boğa: hem kucaklayıcı hem de otoriter olabilmeyi başaran tek burç desek yalan olmaz. Bu durumda dizide zor durumlarda kucağını bir anne gibi açsa da sert olmas gerektiği yerde otoritesini koruyup Can Manay’ı dizginleyebilen Eti, boğa burcundan başka bir burca mensup olamaz.  

 • İkizler: İkizler burcunun dengesizliğini bilmeyen yoktur herhalde, bunun yanında çok da düşünceli ve duygulu oldukları söylenemez. Yaptıkları işi çok iyi yaparlar ama daha çok istedikleri başka bir şey ortaya çıktığında işlerini bile unutabilirler. İstedikleri şeyi elde etikten sonra da işe dönüp konumlarını yeniden sağlamlaştırmak isterler. Kimden bahsediyoruz sizce? Tabi ki Ceren. Duru’nun can dostu rakibi Ceren vurdumduymazlığı ve dengesizliği ile tam bir ikizler burcu.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Prof. Dr. Bahçeci: Tüp bebek tedavisi kaç kez denenmelidir?
  Prof. Dr. Bahçeci: Tüp bebek tedavisi kaç...

  Süresi : 05:14 İzlenme : 737

 • Umur Bugay ve Zeynep Bugay'la Bizimkiler ve Sevgili Nasıl Bulunur?
  Umur Bugay ve Zeynep Bugay'la Bizimkiler ve...

  Süresi : İzlenme : 503

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 9087

 • Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?
  Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 13511

 • Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...
  Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...

  Süresi : İzlenme : 2185

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön