Ebru Özmen

Ebru Özmen’in aşk mektubu…

Ebru Özmen

İyi ve kötü her anımda yanımda olan, sürekli bana yardımcı olmaya çalışan, her şeye yeni yeni açılardan bakmamı sağlayan, yaşadığımız bir ayrılığın bile aramızı soğutmaya, bizi uzaklaştırmaya yetemediği canım sevgilim, yoldaşım, hayat arkadaşım.  Seni anlatmak çok zor sevgilim.

 

Neden böyle zorlanıyor insan seni, mutluluğu anlatırken. Mutlusundur işte o kadar, aşıksındır huzurlusundur. O yeşil gözlerin var ya, işte onlara baktığımda kaybolmak belki de mutluluk. 

 

O an zaman dursun istiyorum işte, durmasa da dursun istiyorum. Ya da ne kadar hasta, yorgun da olsam ilaç gibi geliyor canlanmama yetiyor işte o ses. Senin sesin. Mutluluk veren sesin.  Yanımda olmasan da bazen, hep yanımda olduğunu bilmek yetiyor bana (: ne kadar garip değil mi yanımda değilsin ama her an benim olduğunu hissetmek çok başka bir şey... Yanımda olmanın yerini almasa da içimi rahatlatıyor aslında.   

 

Her şeyi ama Her şeyi birlikte yaşamak, paylaşmak istediğim tek kişisin sevgilim.Hayatıma giren en mükemmel insansın belki de.. İyi ki varsın sevgilim.

 

Bunu defalarca söylesem de az… Aşka hiç olumlu bakmadığım anlarda oluşturduğum bütün inançlarımı aslında değiştirebileceğimi gösteren ve hatırlatan en büyük kanıtım oldun.  

 

Aşk nedir diye sorarlar ya hep,şuanda sana deliler gibi aşıkken , aşkı iliklerime kadar yaşıyorken bile cevaplayamıyorum.

 

Çünkü bu öyle bir iki kelimeyle anlatılabilinecek bir şey değil..bu tamamen yüreğinin derinliklerinde en saf halinle hissettiğin, bazen senin bile farkında olmadığın,bilmediğin kadar romantik olabilmendir.Aşk öyle bir şey ki daha önce bildiğin savunduğun her şeyin aksini sana sevdirir.

 

Çıtın çıkmaz kabul edersin. İşte böyle sevgilim. Hayatımda verdiğim en doğru kararın sen olduğunuiliklerime kadar hissediyorum..Hissetmek ne kelime yaşıyorum! En başından beri içten içe fark etmiştim benliğinin benliğimi bu kadar ele geçireceğini. Gözlerimdeki ışıltının sebebini soranlara “AŞK” demekle yetindim, oysa sana sadece “aşk” demek haksızlıktı.

 

Hayatım kelimesine bin anlam daha kattım seninle. Sen hayattın hayatın tam içinde kalbimin en derin köşesinden içimi dolduran sonsuz huzurdun.  Kurduğum cümlelerin tamlayanı, bir bakışından ne istediğini anladığım, yemyeşil gözleriyle bakıp kalbime akmayı başarabilen yegâne insan, aldığım nefese anlam katan, varlığı en keyifli zamanları kıskandıran, yanımda olmanın verdiği huzurun tarifi olmayanımsın sen. 

 

Seni özledikçe kimseyi özlemediğimi fark ettim bunca zaman, özlemek neymişsende öğrendim ben..sende kendimi buldum… 

 

El ele tutuştuğumuz ilk günden beri her şey hep iyiye hem daha güzele doğru gitti hayatım. 

 

Yaşadığımı, hayatın anlamlı olduğunu seninle anladım. Öylesine doldurdu ki içimi seninle gelen bu coşku, kendi kendime sığamadım.  Sana kavuşmak için üçer beşer saydım günleri, günler dakika haftalar saat olsun istedim. 

 

Canım benim,mucizem kısaca demek istediğim “iyiki varsın.” Sen yanımda oldukça hayat gerçekten de bana güzel : )  Beni hiç bırakma. Çünkü ben seni hiç bırakmayacağım. Seni çok seven sevgilin…

Facebook Yorumları
Yorumlar
10
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön