Beril Avcı

Beril Avcı

Beril Avcı

BERİL canım kızım,içimin güler yüzü.

Sen dünyaya geldikten sonra annemi daha çok sevmeye başladım.Neden mi?Bir bebeği büyütmek çok emek istiyor,sabır istiyor,sevgi istiyor.Ben en küçük çocuğum.Beşinci çocuk.Annem benim yaşadıklarımı tam beş kez yaşamış ne sabır,ne emek.Ozamanın şartlarında daha kötü koşullarda tam beş tane bebek büyütmüş benim annem.

 

Annem beni çok sever. Diğer ablalarım benden bahsederken anneme has kızın derler.Annem guatırdan ameliyat olmuştu.Bende ablana hamileydim.Annem ayılırken sonayım ,sonayım diye sayıklayarak uyanmıştı.Yanında ben ve ablalarım vardı.Annem öyle ayılınca kendimi tutamadım ağlaya ağlaya sancım tutmuştu.

 

Bense daha ikinci çocukta yoruldum.Yani hayat şartları ağır,çalışmak zorundayım.Seni ve ablanı sabahları bırakıp gitmek inan beni kahrediyor.İmkanım olsa yemin ederim çalışmazdım.Seni başka ellere bırakmazdım yavrum.Ateşin yüksekken seni bırakmak kadar bana ağır gelen bişey yok.Her şey sen ve ablan için canım kızım.Ben sizin için çalışıyorum.Sizi daha iyi şartlarda büyütmek için.Berilim senin yanında olamadığım seni büyütemediğim için ne olur beni affet meleğim.Sabahları arkamdan ağlama .Benim de içimi dağlama yavrum .Ben seni çok seviyorum.Nasılmı annemin beni sevdiği gibi seviyorum seni.Beni yeni bir ben yaptın,senin doğumunla anneliğim daha da anlam kazandı artık iki koca sevgi ,iki sorumluluk.Canım kızım bana anneliğimin en doruğunu yaşattığın için teşekkür ederim.

 

Seni çok seven annen

SONAY AVCI

 


Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • Evlilik Hazırlıkları - Çeyiz ve bohça
  Evlilik Hazırlıkları - Çeyiz ve bohça

  Süresi : 17:33 İzlenme : 0

 • Su, tuz, sirke ritüeli
  Su, tuz, sirke ritüeli

  Süresi : 03:27 İzlenme : 0

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan
  Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan

  Süresi : 23:19 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Tanışma
  Evlilik hazırlıkları - Tanışma

  Süresi : 09:57 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön