Brad Pitt: "Angelina ile kurduğum aile beni tatmin ediyor!"

Brad Pitt eşi Angelina Jolie ve altı çocuklu geniş ailesiyle ilgili içten düşüncelerini paylaştı. Pitt, “Sevdiğim kadını bulup onunla aile kurduğum için çok mutluyum” dedi.

Brad Pitt: "Angelina ile kurduğum aile beni tatmin ediyor!"

Dünyanın en yakışıklı ve başarılı oyuncuları listelerinde yıllardır en üst sıralardaki yerini koruyan Brad Pitt, yeni filmi ‘Kibarca Öldürmek’ vizyona girerken filmle, kendisi gibi ünlü eşi Angelina Jolie ve altı çocuklu geniş ailesiyle ilgili içten düşüncelerini paylaştı. Pitt, “Sevdiğim kadını bulup onunla aile kurduğum için çok mutluyum” dedi.

 

 

Brad Pitt’in kiralık katili canlandırdığı "Kibarca Öldürmek" filmi yarın gösterime giriyor. “Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikastı” adlı filmde birlikte çalıştığı Andrew Dominik’le yeniden bir araya gelen Pitt, bu filmle Cannes Film Festivali’nde yarıştı. Kiralık katili canlandıran Brad Pitt’e Richard Jenkins, James Gandolfini ve Ray Liotta eşlik ediyor. Pitt özel söyleşisinde canlandırdığı kiralık katille ilgili olarak, “Bu işin talihsiz bir parçası, acımasız olması gerekiyor ve olması gerekeni de bu, o kişinin gitmesi gerekiyor. Kendimi o işle eşleştirebiliyorum, işler bazen acımasız olabiliyor. Hepimiz şartları kabul ediyoruz” diyor. Eşi Angelina Jolie’yle ilgili olarak da “Sevdiğim kadını bulduğum ve onunla çok sevdiğim bir aile kurduğum için kendimi tatmin olmuş hissediyorum” diyor.

 

Kibarca Öldürmek filmi sizi nasıl etkiledi ki başrol ve yapımcı olmaya karar verdiniz? Ayrıca filmlere yapımcı olmak için hikâyede belli şeyler arıyor musunuz?

İlk ve en önemli olarak, Dede Gardner (yapımcı ortağı) ve ben yapılması güç filmlere odaklanıyoruz ve gerçekleşmelerine yardım ediyoruz. Kendisine çok inandığımız Andrew Dominik gibi film yapımcılarının yanında olmamız için büyük hayranlık gerekli. İlk güdümüz bu olur. Aynı zamanda bizim zamanımız ve bizim hakkımızda bir şeyler söyleyen hikâyeler arıyoruz. Bunu hemen okumak istedim ve bu da daha önceki yoruma uyuyor.

 

Film gangster filmlerinin dinamiğine sahip sanki?

Evet bence de sevdiğimiz filmlere dönüp bakalım buna sahip olduğunu göreceğiz. Her zaman altında başka bir ima vardır, illa yüzünüze vurulmaz. Direkt olarak ekonomik krize odaklanmak yerine, bunun daha ilginç bir şekli olduğunu düşündüm. Ve “Kibarca Öldürmek’ten sonra direkt “World War Z”ye geçtik, onda da aynı şeyi yaptık.

 

Sizce ekonomik çöküşün etrafındaki hava filmleri ve sanatı nasıl etkiledi?

Sanatın reklama karşı olduğu bir dönemdeyiz. Ve her zaman böyle olacak. Bu ikilinin çekişmesine pek karışmıyorum. Onların anlaşmamaları gerekiyor, yine de simbiyotikler birbirlerine ihtiyaçları var (gülüşmeler).

 

Karakteriniz, Jackie Cogan, filmde Thomas Jefferson’a karşı acımasız bir saldırı düzenlemekte.....

Ben biraz mimarlık delisiyim ve Thomas Jefferson harika bir mimardı. Onu çok takdir ediyorum. Ama bu çok özgür bir oyun, biz çok net düşünceleri olan karakterleri oynuyoruz. Şu an Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük bir ayrımın yaşandığı bir dönemdeyiz. Kaçınılmaz olarak benim olamayan o diğer düşüncelerle ilgileniyorum. Sadece iş olarak bakarsanız bu yüzden hayal kırıklığı içinde olabilirsiniz.

 

Cogan’ı para dışında ne katı yapar? Ve ‘Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikastı’ndan sonra ikinci defa Andrew Dominik ile çalışmak nasıldı?

Jackie Cogan işi bitirmek için bekliyor, en az acı verecek şekilde içinde az da olsa insanlık kalmış. Ölmesi gereken kişi için olabileceği kadar rahat olmasını sağlıyor. Bu işin talihsiz bir parçası, acımasız olması gerekiyor ve olması gereken de bu, o kişinin gitmesi gerekiyor. Kendimi o işle eşleştirebiliyorum, işler bazen acımasız olabiliyor. Hepimiz şartları kabul ediyoruz, bazen insanlar kovuluyorlar, kötü yatırım yapıyorlar. Ve Andrew Dominik ile ikinci defa çalışmanın bundan bir farkı yoktu. Birçok taraftan Andrew ile çalışmak sadece daha önce bıraktığımız konuşmanın devamı. Onunla çalışmaktan çok keyif alıyorum ve ona karşı büyük bir saygım var. İnsan davranışlarını anlayan çok iyi ayarlanmış bir radarı var. Gerçekten çok keyif aldım.

 

Angelina ile hayatınız hakkında konuşalım?

Doğru seçimlerde bulunduğum, sevdiğim kadını bulduğum ve onunla çok sevdiğim bir aile kurduğum için kendimi tatmin olmuş hissediyorum. Aile kurmak çok riskli bir girişim çünkü sevgi büyüdükçe, kayıp da büyüyor. Anlaşma bu. Ama ben yine de kabul ediyorum... Şu ana kadar yaptığım en akıllıca ve en iyi şey çocuklarıma Angie’yi anne olarak vermek. İnanılmaz iyi bir anne. Ona sahip olduğum için çok mutluyum.

 

 

Altı çocuk yetiştiriyorsunuz, örnek aldığınız biri var mı?

Onları nasıl yetiştireceğimle ilgili çok fazla düşünüyorum onlara ne katabilirim, sağlamam gereken olanaklar neler babamdan örnek alıyorum. Çocuklara verdiğimiz en iyi eğitim farklı yerlerde yaşamak bence. Hayatımızda bazı sınırlamaları oluyor ama pozitif yönü eğitim ve kesinlikle buna değer.

 

Angelina Jolie de, sen de çok yoğun çalışıyorsunuz. Çocuklara hanginiz daha fazla zaman ayırabiliyor?

Bazen ben daha çok zaman ayırıyorum bazen de şirket (Plan B) işleri daha baskın oluyor. Annemiz (Jolie) için de aynı şey geçerli ama her günümüz birlikte kahvaltı yapmakla başlıyor. Bu kargaşa ve keyif demek. Bu kadar küçük olduklarında her şey çok özel oluyor. Hemen büyüyeceklerini biliyorum. Şimdiden büyüdüklerini görüyorum ve endişeleniyorum. Aileme baktığımda Cumartesi Gecesi Ateşi (Saturday Night Fever) filmi gözümün önünde canlanıyor. Büyük, gürültücü ve sıkı, benim sevdiğim tipik bir New York ailesini içeriyor. Birbirine vurmalar, takılmalar belki aşırı gözüküyor ama içindeki sevgi büyük. Birbirlerine bağlılar, bundan çok etkilenmiştim.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Makarna kızartması!
  Makarna kızartması!

  Süresi : 00:52 İzlenme : 11275

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 3538

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 9362

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 5893

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön