Şubat ayı Koç burcu yorumu

Şubat ayı daha çok sosyal çevreniz, gruplara dayalı işler ve organizasyonlar ön planda olacak sevgili Koçlar....

Şubat ayı Koç burcu yorumu

Şubat ayı daha çok sosyal çevreniz, gruplara dayalı işler ve organizasyonlar ön planda olacak sevgili Koçlar.... Her tür işlerinizi, görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı 14 Şubat'a kadar yapmaya çalışın zira bu tarih sonrası planlarınızı ve projelerinizi gözden geçirmek için biraz iletişimde geri plana çekilebilirsiniz. Birkaç hafta sürecek olan bu süreçte yapacaklarınız için hazırlanmalı, yeni başlangıçlardan kaçınmalısınız.

 

3 Subat itibarıyla Neptünden alacağınız etkilerle bu sene hayal dünyanızın aydınlandığını, genişlediğini göreceksiniz. Maneviyatınız artacağı gibi, daha çok diğer insanlara yardım etme, merhamet duygunuzun yükselmesi gibi etkileri üzerinizde hissedeceksiniz. Yaratıcılık veya sanata dayalı işiniz varsa, Neptün adeta etkilerini sizin için gönderecek.

 

7 Şubat'ta oluşan dolunay, aşk hayatınızda, çoçuklarınızla ilişkilerinizde ya da yaratıcılık alanlarınızda sorunlar ve hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınızın bu birkaç gün sizin sosyal ortamlarınızı ve arkadaşlık ilişkilerinizi etkilediğini düşünebilirsiniz.

 

8 Şubat'ta Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta aceleci ve özgür olsanız da başkaları ve onların düşünceleri bu 3 haftalık dönem içinde umrunuzda olmayacak sevgili Koçlar…

 

14 Şubat'ta Merkür Balık burcuna geçecek. Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa, bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu biraz da dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak.

 

16-18 Şubat tarihlerinde kalabalık ortamlardan, gruplardan ve sosyal çevrenizden yapacağınız işlere dair destekler göreceksiniz. Yine adım atmanız gereken önemli işleriniz için hayat sizi destekleyecek.

 

19 Şubat'ta, Güneş Balık burcuna geçecek, Güneş bir ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara daha rahat yakalanabilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Makarna kızartması!
  Makarna kızartması!

  Süresi : 00:52 İzlenme : 11275

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 3538

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 9362

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 5893

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön