Kadınların güvensiz olduğu 5 konu!

Pek çok kadın ne kadar güzel olursa olsun, söz konusu güven olduğu zaman büyük bir eksiklik hissediyor.

Kadınların güvensiz olduğu 5 konu!

Güzellikleri ya da mesleki kariyerleri ne kadar iyi olursa olsun, onların da kendilerinde güvenmediği pek çok konu var.

 

İşte kadınların güvensiz olduğu 5 konu:

 

Vücut hatları


Kadınların güvensiz olduğu konular arasında öncelikli olarak vücutları geliyor. Diğer kadınların büyük gözlere, dolgun dudaklara, selülitsiz vicutlara ve belirgin yüz hatlarına sahip olması, diğer kadınlarda ince olamama endişesi yaratıyor. Ve bu yüzden ne yazık ki vücuduyla barışık kadın sayısı yok denecek kadar az sayıda bulunuyor.

 

Fotoğraflar


Sosyal medyaya olan meraklılık her geçen gün arttıkça kadınların da özellikle Facebook sayfalarında etiketlenme korkuları giderek artıyor. Kadınlar, Facebook sayfalarında yer alan fotoğraflarına güvenmiyor ve başkaları tarafından etiketlenmekten hoşlanmıyorlar.

 

Aşk


Pek çok kadın aşk hayatlarında reddedilme korkusuyla kendisine güvenmiyor. Hoşlandığı erkek için cesur planlar kursa da reddedilme korkusuyla ne yazık ki bu planlarını hayata çok az sayıda geçirebiliyorlar.

 

Güzel kız arkadaşlar


Kadınlar, kendilerinden güzel olduğunu düşündüğü kız arkadaşlarına asla güvenmiyor! Söz konusu kişi yakın arkadaşı, kardeşi, erkek arkadaşının eski kız arkadaşı olsa dahi kendilerini onların yanlarında kendilerini güvensiz hissediyor ve yanlarında bulunmak istemiyorlar.

 

Kişisel veya mesleki hayatlarındaki değişim


Kişisel ve mesleki hayat söz konusu olduğunda, kadınlar erkeklere oranla bu konuları daha çok sorun ediyorlar. Kendilerinden daha iyi yaşam şartlarına ve mesleklere sahip olan diğer kadınların yanında kendilerini güvende hissetmiyorlar. Onların daha çekici olduklarını ve daha yüksek güven duygusuna sahip olduklarını düşünüyorlar. Şirkette kendinden daha iyi bir kadının olması onu yerine geçeceği konusunda korkmasına neden oluyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön