Sırt ve koltukaltı yağlarınızdan kurtaran egzersizler

Bugün, inatçı sırt yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak, son derece etkili 4 basit egzersiz hareketi göstereceğiz size.

Sırt ve koltukaltı yağlarınızdan kurtaran egzersizler

Sırtta ve koltukaltlarında bulunan aşırı miktarda yağın, dünyadaki tüm kadınlar için gerçek bir sorun olduğunu hepimiz biliyoruz. Ve bu basit egzersiz hareketleri ile bu sorundan ne kadar kolay bir şekilde kurtulduğunuzu gördüğünüzde şaşıracaksınız. Bu egzersizlerin en iyi yanı, ev ortamında, kişinin kendi ağırlığı ile yapılabiliyor olmaları! İsterseniz lastik bantlar da kullanabilir ya da yalnızca el hareketlerinizle yetinebilirsiniz. Her gün düzenli bir şekilde egzersiz yapmanız durumunda, sonuçlara inanamayacaksınız!

 

KARIN EGZERSİZLERİ Daha düz bir karına sahip olmak ... SIKILMADAN EGZERSİZ YAPMANIN YOLLARI NELERDİR? Egzersiz yaparken bir yandan eğl...

 

Yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki talimatları uygulamak. İşte bahsi geçen 4 egzersiz hareketi ve yapmanız gerekenler:

 

1. Dirsek öpücüğü: Avuçlarınız yukarı doğru bakacak şekilde, kollarınızı her iki taraftan da omuz hizasında uzatın. Kollarınıza, 90°lik açı oluşacak şekilde pozisyon verin. Sonrasında iseellerinizi, öne doğru bilek hizasından bükerek dirseklerinize yaklaştırın; bu arada ön kollarınız birbirine değiyor olmalı. Sonra da yeniden başlangıç pozisyonuna geçin ve hareketi, 10’ar tekrarlı 3 set olacak şekilde tekrarlayın.

 

2. İttir ve dokun: Uzattığınız kollarınızı, vücudunuzun iki yanında olacak şekilde kaldırın. Bu egzersiz de el ağırlıkları kullanmak, oldukça faydalıdır. Kollarınız yanlarda gergin, avuçlarınız ileri bakacak şekilde, ağırlıkları, aynı anda başınıza doğru kaldırmaya başlayın. 6’şar tekrarlı, 3 set yapın.

 

6 SPORTMEN UYGULAMA Her an yanınızda olan, kalp ritm... SOĞUK HAVADA DOĞRU EGZERSİZ NASIL YAPILIR? Açık havada yürüyüş yapma, koşu ...

 

3. Çapraz geçişli ters uçuş: Bacaklarınızı omuz hizasında açtıktan sonra, denge için dizlerinizi biraz bükün. Ancak dizlerinizi çok fazla bükmeyin ki başınız, öne doğru biraz eğik olabilsin. Yüz hizanızda, birbirlerine temas eden ellerinizi (ağırlıklarla birlikte) omuz hizanızdan yanlara doğru açın. 10’ar tekrarlı 3 set yapın.

 

4. Eğilerek dairesel kürek: Bacaklarınızı biraz açın ve 90° olacak şekilde öne doğru eğilin. Ellerinizdeki dambıllarla birlikte, kollarınızı, ileri, yana ve göğse doğru olacak şekilde, kürek çeker gibi dairesel hareketlerle çalıştırın. 10’ar tekrarlı, 3 set yapın.

 

EVDE YOGA NASIL YAPILIR? Sebebi ne olursa olsun bir spor ... SEKSİ BACAKLARA EGZERSİZ HAREKETLERİ Her gün yalnızca 12 dakikalık eg...

 

Vücut şekliniz hakkında şikâyet etmeyi bırakmak, çekici ve güzel olmadığınızı düşünmemek istiyorsanız eğer, hemen bu basit egzersizleri yapmaya başlamalısınız. Yağ, kendi kendine erimeyecek ve bu yöntemin işe yarayabilmesi için, disipline, adanmışlığa ve düzene ihtiyacınız var. Bunları günlük rutininiz içerisine yerleştirin, adımları katı bir şekilde takip edin ve vücudunuzdaki yağların, 3 hafta içerisinde kaybolduklarını görün.

 

Bu yazı healthyandnaturalhouse.com sitesinden derlenmiştir. 

 

 

Kol sarkmalarına karşı egzersiz

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Makarna kızartması!
  Makarna kızartması!

  Süresi : 00:52 İzlenme : 11275

 • Doğuma giderken neler yaptınız?
  Doğuma giderken neler yaptınız?

  Süresi : 01:59 İzlenme : 2395

 • Gizem Onay'la kadınlık organları ve döngüleri üzerine
  Gizem Onay'la kadınlık organları ve...

  Süresi : 34:57 İzlenme : 261

 • Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri
  Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri

  Süresi : 02:46 İzlenme : 455

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön