Heidi ışık saçıyor!

"Kadınlar için nihai güzellik çok zayıflamak değil, yaşlanmaktır!"

Heidi ışık saçıyor!

38 yaşındaki süpermodel şöhretinin ekmeğini yemiyor. Birçok ünlüye göre dişini tırnağına katmış işten işte koşuyor. Tv programı, Seal ile evliliği ve yeni birçok marka için tasarladığı koleksiyonları... Bu aralar New Balance için hazırladığı 19 ayakkabılık koleksiyonu ile gündemde olan Heidi, aynı zamanda eşiyle sergilediği örnek aile tablosuyla, anavatanı Almanya’da yapılan bir ankette neredeyse halkın yarısından oy alarak, halk tarafından Aile Bakanlığı için aday gösterildi.

 

Heidi büyük bir tasarımcı olma yolunda azimle ilerliyor. Geçtiğimiz sene New Balance için hazırladığı ayakkabılar çok beğenilince, Heidi 2011 İlkbahar / Yaz için yeni bir koleksiyon daha hazırladı. Bunun dışında hamileler için tasarladığı özel bir koleksiyonu da var.

Bu kadar yoğun iş ve aile hayatının yanında, aynı zamanda da bir televizyon programı yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlenen güzel yıldız, yorulmak nedir bilmiyor. Hayatının daha iyi gidemeyeceğini ifade eden yıldız, artık insanların onun hakkında neler söylediğine takılmadığını, sadece yoluna baktığını ifade ediyor. Göz önünde olmanın birçok sorumlulujkla birlikte yoğun eleştiriyi beraberinde getirdiğini söyleyen süpermodel, bu durumu "Göz önünde olduğundan her zaman yanlış ayakkabıyı giymiş oluyorsun, kötü oje sürüyorsundur ya da hala göğüslerini yaptırmadığından üzerinde fazla baskı olur ve sen tüm bunların karşısında güçlü olmak zorundasındır." diyerek açıklıyor. İnsanlara gereken cevabı sözleriyle değil, yaptıklarıyla verdiğini söyleyen Heidi "İşim bana kendimi nasıl ifade etmem gerektiğini öğretti." diyor.

Çok düzenli olması sayesinde bu yoğun yaşamla başa çıkabildiğni belirten güzel yıldız, "Yapılması gerekenler listesine çok bağlı olanlardanım. Bunları yatmadan önce banyodayken düşünürüm, banyodan sonra çıkar bir yere not ederim. Bunları yazmadan zaten uyuyamam. Günlük yazılı ve resimli listelerim vardır. Hedeflerimi kurar bunlar için ne yapılması gerekiyorsa yaparım. Tabiki her zaman ciddi şeyler üzerine planlar kurmam eğlenceli şeyler de yapmam gerekir. Her zaman ailemi neyin mutlu edeceğini düşünürüm. Ailece vakit geçireceğimiz günler için aktiviteler planlarım. Gittiğimiz yerde nereleri görmemiz gerektiğine kadar herşeyi hallederim. Özel şeyleri insanların yapmasını beklemeyeceksin. Kendi anılarını kendin yaratacaksın." diye ekliyor.

Moda konusunda Heidi, kendi zevkine göre giyinmeyi sevenlerden. Çok çılgınca bile olsa, eğer size yakıştığını düşünüyorsanız, sonunda kadar devam etmeniz gerektiğine inanan Heidi, "İnsanlar ne dediğine kulak asmam. Eğer aynaya baktığımda kendimi sevdiysem, insanların ne dediği umrumda olmaz. Tabiki 16 yaşındaki kızlar gibi çılgınca giyinmem ya da çocuklarımı okuldan almaya gece kıyafetiyle gitmem. Yerine göre giyinmeye özen gösteririm ve genelde sade şeyler giymeyi severim." diyerek yerine ve zamanına göre giyinmenin önemine vurgu yapıyor. Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Propolis nedir? Propolisin faydaları nelerdir?
  Propolis nedir? Propolisin faydaları...

  Süresi : 01:12 İzlenme : 456

 • Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk dizileri ve kitaplar hakkında konuşuyoruz
  Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk...

  Süresi : 30:30 İzlenme : 283

 • Evde kot eskitme nasıl yapılır?
  Evde kot eskitme nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 5050

 • Devlet Opera Balesi Çocuk Korosu ile 23 Nisan kutlaması
  Devlet Opera Balesi Çocuk Korosu ile 23...

  Süresi : 01:20 İzlenme : 327

 • "Rüya tabircilerine karşı temkinli yaklaşmak gerekli"
  "Rüya tabircilerine karşı temkinli yaklaşmak...

  Süresi : 28:09 İzlenme : 860

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön