İyi bir erkeğin 8 özelliği!

Aşağıda sıraladığımız özelliklere bir göz atın ve yeni sevgili adayınızla tanıştığınızda bunları aklınızda tutun…

İyi bir erkeğin 8 özelliği!

İyi bir erkeğin özellikleri ne olmalıdır hiç düşündünüz mü? Daha önce ilişkiniz olduysa eminim düşünmüşsünüzdür. İyi bir erkekte hangi özelliklerin olması gerektiğini hepimiz bilmek isteriz. İyi özelliklere sahip bir erkek bulmak çok da zor değil. Bu özellikleri aklınızda tutmak, kötü erkekleri uzak tutmak ve iyilerine odaklanmanız için yeterlidir. 

Güvenilirlik!
Biz kadınların erkeklerde aradığımız en önemli özelliklerden birisi güvenilirlik olmalıdır. Bir erkeğin aldatmak yerine ilişkiyi bitirmesi daha tercih edilir bir durumdur. Eğer bir ilişki yürümüyorsa bunu her iki taraf da bilmeli ve yollarına devam etmelidir. 

Dürüstlük!
Dürüstlük de çok önemli bir konudur. Sadece size karşı değil diğer insanlara karşı da dürüst olması gerekir. Eğer patronuna veya bir arkadaşına çok kolay yalan söylüyorsa muhtemelen güvenilmesi zordur. Gün gelir size de çok kolay yalan söyleyebilir. 

Maddi açıdan sağlam!
Bir erkek zengin olmak zorunda değildir ancak parasını kullandığı yer önemlidir. Çok dolgun maaş alan bir erkek bile parasız kalabilir. Kredi kartını nasıl kullandığını ve para biriktirip biriktirmediğine dikkat edin. 

Mizah Anlayışı!
İyi bir erkekte mizah anlayışı kesinlikle çok önemlidir. Kadınlar kendilerini güldüren ve gülmekten zevk alan erkekleri çok severler. Espri anlayışı iyi olan erkekleri tercih edin.

Uyumlu!
 
Konuşurken karşısında rahat edebileceğiniz erkekleri tercih edin. Eğer onun yanında kendinizi tedirgin hissediyorsanız bir şeyler ters gidiyor demektir. 

Saygılı!
İyi bir erkeğin bir diğer özelliği saygıdır. Nerede nasıl davranacağını bilmeli ve insanlara saygılı olmalıdır. Aynı zamanda diğer insanların da saygısını kazanmalıdır. Gereksiz derecede kaba olan ve diğer insanlara saygılı davranmayan bir erkek hiç çekilmez. 

Aile İlişkileri!
Ailesine değer veriyor mu? Çok asil bir aileden gelmek zorunda değil ancak iyi bir erkeğin aile konusunda bazı değerleri olmalıdır. Rol model olarak ebeveyn sahibi olmanın önemini ve sıkı aile birlikteliğinin faydalarını anlıyor olmalıdır. 

Azimli!
Amaç sahibi olmak ve motivasyon iyi bir erkeğin diğer özellikleri arasındadır. Her zaman daha iyisini yapmak için uğraşan ve yaptığı işler için çaba harcayan bir erkek istersiniz değil mi? Bu, sizin için de en iyisini yapacağı anlamına gelir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
10
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  16 Haziran 2016 Perşembe 21:40

  Bence de yerine göre

  Cevapla
 •  
  10 Şubat 2016 Çarşamba 22:23

  İrenç

  Cevapla
 •  
  23 Nisan 2016 Cumartesi 22:54

  türkçeni kastettin sanırım

 •  
  30 Aralık 2015 Çarşamba 10:02

  "iyi bir kadınla iyi bir erkek hiç bir zaman beraber olamazlar, çünkü kadınlar kötü erkeklere aşık olup, iyi erkeklerle dertleşirler." victor hugo. durum bundan ibaret, ne kadar iyi olursanız olun, yakışıklı değilseniz hiç şansınız yok, gerisi boş lakırdı...

  Cevapla
 •  
  15 Aralık 2015 Salı 09:22

  Ok

  Cevapla
 •  
  20 Eylül 2015 Pazar 19:33

  Bnce ii bi erkek hic bir zaman annesine karisini ezdirmemeli.. karisini hizmetci gibi kullandirmamali

  Cevapla
 •  
  24 Haziran 2017 Cumartesi 01:48

  aynen benim annem yok ama olsa eşimin fikri değişirdi o melekti


 • Propolis nedir? Propolisin faydaları nelerdir?
  Propolis nedir? Propolisin faydaları...

  Süresi : 01:12 İzlenme : 304

 • Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk dizileri ve kitaplar hakkında konuşuyoruz
  Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk...

  Süresi : 30:30 İzlenme : 232

 • Evde kot eskitme nasıl yapılır?
  Evde kot eskitme nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 4885

 • Devlet Opera Balesi Çocuk Korosu ile 23 Nisan kutlaması
  Devlet Opera Balesi Çocuk Korosu ile 23...

  Süresi : 01:20 İzlenme : 307

 • "Rüya tabircilerine karşı temkinli yaklaşmak gerekli"
  "Rüya tabircilerine karşı temkinli yaklaşmak...

  Süresi : 28:09 İzlenme : 844

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön