Sevgilinizle kavga etmek için 5 saçma neden!

Sevgilinizle bazen kendi alanınıza saygı göstermediğinde, bazen bir maç yüzünden, bazen de diş fırçasını ortadan sıktığı için kavga edersiniz. Ve her zaman kavga için gereksiz nedenler vardır.

Sevgilinizle kavga etmek için 5 saçma neden!

Burada sevgilinizle kavga etmenin beş saçma yolu üzerine konuşacağız, ama bunlar gerçekten incir çekirdeğini doldurmayacak nedenler. Bu nedenleri not alın. Böylelikle karşılaştığınızda ne zaman derin nefes alıp sakinleşmeniz gerektiğini de bilirsiniz.

Çoraplar
Sevgiliniz boxerını, çorabını, kotunu hala yerde mi bırakıyor? Hiç kızmayın. Kirli çorapları yatağın altına itin. Sen onun temizlikçisi değilsin. Ve orda unut gitsin. Aslında o sana saygısızlık yapmak istemiyor. İlişkilerde mutlaka bir kişi sabrından dolayı karşısındakine Oscar kazandırır. Sen buna gülüp geçmelisin.

Bununla nasıl başa çıkarsınız:
Dolapta ona kendi bölümünü yaratın ve giysileri renklerle bölün ve nasıl organize olacağını gösterin.

Haritalar
Birlikte yolu bulmaya çalışıyorsanız bu ürkütücü görünebilir ve bunun yüzünden kavga edebilirsiniz. Ama ani virajlar yapmaması konusunda uyarın. Trafik kurallarına uyduğunuz sürece gideceğiniz yer nerde olursa olsun eninde sonunda ulaşmak istediğiniz noktaya ulaşırsınız.

Bununla nasıl başa çıkarsınız: Pencereyi açın ve sessiz kalın. Ağlamayarak, atışmayarak sadece derin nefes alın. Sizin sakinliğiniz karşısında o da sakinleşecektir.

Eski sevgililer
Sevgilinizin eski sevgililerine ilişkin yapılacak bir şey yoktur. Onları daha fazla su yüzeyine getirmeden kabul edin. Konuyu kapatın.

Bununla nasıl başa çıkarsınız:
Kendinize onun sizi seçtiğini devamlı hatırlatın.

Boya renkleri
Kanepe yastık ve duvar kâğıdı seçimi zaman zaman önemli görünüyor. Eğer dekorasyon ve renk seçimi konusunda anlaşamıyorsanız, günün sonunda, soruna neden olan öğenin etrafında eşyalarınızı dekore edebilirsiniz ya da bunu görmezden gelerek yok edersiniz.

Bununla nasıl başa çıkarsınız:
Alınan her nesne için, benzer bir büyüklükte bir seçim olsun. Bir halı için bir yazı masası veya boyalı bir duvar için bir koltuk. Birlikte karar alın daha sonra küçük rötuşlarınızı yapabilirsiniz.

Televizyon
Kumanda yüzünden partnerinizle kavga etmek eski bir klişedir. Biraz zaman verin ve ekrana odaklanmadan birlikte nasıl zaman geçireceğinize odaklanın. Bu size doğru olanı gösterecektir.

Bununla nasıl başa çıkarsınız:
DVD ile sinema filmlerini izleyebilirsiniz. Eğer aksiyon filmi sevmiyorsanız herkesin sevebileceği ve izleyebileceği dizi ve TV showları ile kendisini tanıştırabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor
  Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor

  Süresi : 22:01 İzlenme : 0

 • Kadınlar için 5 savunma taktiği
  Kadınlar için 5 savunma taktiği

  Süresi : 04:19 İzlenme : 2992

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

 • Kolesterolü etkileyen gıdalar
  Kolesterolü etkileyen gıdalar

  Süresi : 02:36 İzlenme : 816

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön