Aynı iş yerinde sevgili olmak

İş yerinizde aşk yaşıyorsanız bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken şeyler var!

İş yerinde aşk yaşıyorsanız...

İş yerinden bir sevgiliniz var ve çok mutlusunuz ama düşünmeniz gereken şirket politikaları ve dikkate almanız gereken birçok faktör var. Eğer şirketten birinden çok hoşlanıyorsanız, o halde sizlere vereceğimiz 6 tüyo ile işleriniz kolaylaşacak. Bu arada işyerinden biri ile çıkarken ayrılmanın sizi zorlayacağını unutmayın. İşte bilmeniz gereken tüyolar.

 

Şirket politikasını ihlal etmeyin

İşyerinden biri ile çıkarken şirket politikasını ihlal ederek kariyerinizi riske atmayın. Önce düşünün. Bu gerçekten aradığınız kişi mi ya da evlenilecek kişi mi? Eğer öyle olduğunu hissediyorsanız o zaman ilişkinizi gizli tutmak için çeşitli yollar keşfedeceksiniz.

 

Gizli tutun

Şirket politikasına rağmen ona karşı hala güçlü hisleriniz varsa onu iş yerinde kayırmayın ve yan yana çok görünmeyerek ilişkinizi gizlemeye çalışın.

 

Size bağlı çalışan ile denemeyin

Size bağlı çalışan biri ile birlikte olmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Başka departmanlarda çalışan biri ile olmak aynı departmanda biri ile olmaktan çok daha kolay olacaktır.

 

Sır vermekten sakının

İşinizle ilgili sır vermek kariyerinizi tehlikeye atacağı gibi öğrenildiğinde şirkette ciddi bir gerginliğe neden olacaktır.

 

İş yerinde kavga etmeyin

İş yerinde iseniz tüm özel hayatınızı geride bırakın ve profesyonel düşünün.

 

Stratejik davranın

İş yerinden biri ile birlikteyseniz bazı çıkış stratejilerine sahip olmanız gerekir. Bunun anlamı ayrılırsanız ne yapacaksınız, bununla nasıl başa çıkacaksınız? Tüm bu ihtimalleri düşünerek her şeye hazırlıklı olmalısınız. 

 

 

Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren işaretler
+13
Her konuda konuşabiliyor musunuz? İletişim her ilişki için çok önemlidir. Sevgilinizin size karşı her konuda net olması ve konuşup fikirlerinizi paylaşabilmeniz aranızdaki bağın çok kuvvetli olduğunun bir göstergesidir. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine nasıl yaklaşmalı?
  Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine...

  Süresi : 23:38 İzlenme : 0

 • Yeşim'le Hayat Bilgisi
  Yeşim'le Hayat Bilgisi

  Süresi : 31:47 İzlenme : 0

 • Sanal kitap mı? Basılı kitap mı?
  Sanal kitap mı? Basılı kitap mı?

  Süresi : 01:55 İzlenme : 1442

 • Anne Sohbetleri: Lohusa Depresyonu
  Anne Sohbetleri: Lohusa Depresyonu

  Süresi : 06:07 İzlenme : 4148

 • Corona virüsü nasıl bulaşır?
  Corona virüsü nasıl bulaşır?

  Süresi : 02:08 İzlenme : 249

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön