Aşkınızın yeni sürümünü buradan indirin

Aşkın yeni kuralları koyuldu. Siz hala eski kuralları uyguluyorsanız aşk sürümünüzü yükseltmek için bu yazıyı okumalısınız.

Aşkınızın yeni sürümünü buradan indirin

Aşkın süresinin 1 ile 3 yıl arasına düştüğünü duymak sizin için pek hoş olmayacak ama maalesef artık böyle. Çünkü herkes eski aşk kurallarıyla ilişkilerine devam ediyor. Duygular baki kalacak ama kuralları değiştireceksiniz. Ve yeniden dünya üzerinde herkes uzun soluklu aşklar yaşamaya devam edecek.


Birlikte yaşamaya onay

Pek çok kişi evlenmeden erkek arkadaşıyla beraber yaşayamıyor. Birlikte uyuyamamış ya da birbirlerinin ev hayatlarını bilmeyen kişiler evlenince ve bir anda aynı eve girince ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Oysaki çiftler daha ilişki ciddiye binmeden aynı evi paylaşabilseler evlendiklerinde de 'dağınıksın, diş macununu ortasından sıkmışsın, yemek yapmıyorsun' gibi sorunlar yüzünden mutsuz olmayacaklar.


Seks hakkında konuşmaktan utanmak yok

Çiftler cinsel hayatlarındaki mutsuzluklarını birbirleriyle konuşmak yerine ya içlerine atarlar ya da arkadaşlarına anlatırlar. Karşısındaki insanı kırmak istemedikleri için susarlar ve bu ilişki içinde sorunlar doğurur. Artık çiftler cinsel sorunları hakkında ve cinsel beraberlik hakkında istedikleri her şeyi rahat rahat konuşmalılar.


Plansız programsız seks

'Romantik bir yemek sonrası sevişiriz, acaba akşam sevişir miyiz, çekici bir iç çamaşırı giysem mi?' gibi planlar yapmayın. Her şey spontane gelişsin. Birbiriniz için gerçekten yanıp tutuştuğunuz zaman birlikte olun. Birlikte olmak için değil!


Sinirli ve küs olarak yatağa girebilirsiniz

Yaygın olan kural aslında 'küs ve sinirliyken yatağa girmeyin'dir ama artık bu kuralda bozuldu. İnsanlar sinirli ve mutsuzken kimseyle konuşmak istemez. Hatta olay daha sıcakken konuşmak kötü sonuçlara neden olabilir. Uyuduğunuz zaman beyniniz sakinleşir ve ertesi gün tartışmaya daha sakin bir şekilde devam edebilirsiniz.


Evli değilseniz para konularını konuşmayın

Evliyseniz hayat ikiniz içinde müşterek olduğu için hesabınızı-kitabınızı bilmeniz gerekir. Ama daha yeni birlikte olmaya başlayan, aileleriyle yaşayan çiftlerseniz para hakkında konuşmayın. İlişkiniz içinde problemler olabilir ama bu para yüzünden olmamalı.

Facebook Yorumları
Yorumlar
4
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön