Seks hakkında doğru bildiğiniz 4 yanlış!

Kadınlar ve erkekler hakkında doğru sanılan yanlışlar…

Seks hakkında doğru bildiğiniz 4 yanlış!

Kadın erkek ilişkilerinde toplumun kendi kendine oluşturduğu bazı genellemeler vardır. Ama aslında bunlar oldukça yanlıştır ve hatta şehir efsanesinden de öte değildir!

İşte seks hakkında doğru bilinen 4 seks miti!

Erkekler, mükemmel vücuda sahip kadınları, kadınlar ise paralı ve yüksek seviyedeki erkekleri isterler.
Maalesef çok yanlış. Northwestern Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, gerçekte kadınlar hayallerinde böyle bir adam canlandırsalar bile sıradan erkeklerle birlikte olurlar.

Bu durum erkekler için de geçerlidir. Her ne kadar ateşli ve güzel kadınları hayal etseler bile, gerçek hayatta hiçbir erkeğin kolunda dergilerden fırlamış kusursuz kadınlar bulunmaz.

Kadınların, erkeklerden daha az ilişkisi olur…
Bu artık şehir efsanesinin de önüne geçti. Maine Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, yalan makinesine bağlanan kadın ve erkeklerden şu ana kadar kaç ilişkiye sahip olduklarını söylemeleri istenmiş. Erkekler bu konuda doğruyu söylerken, kadınlar "genellikle kadınların az ilişkisi olur" genellemesinden de etkilenerek eksik sayılar belirtmişler.

Kadınlar erkeklerden daha az orgazm olur!
İndiana Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, kadınlar ilk buluşmada %32, tekrarlanan buluşmalarda %49 ve ilişkiye başlandığında %79 oranlarında orgazm yaşıyorlar.

İlk buluşmada seks!
Böyle birşeyin olması imkansızdır. İlk tanıştığınız biri ile daha önce denediğiniz ısınma yollarını deneyip hataya düşebilirsiniz. İlk görüşte yatağa girme sadece filmlerde olur. Gerçek hayatta böyle birşeyin iki taraftan karşılıklı olarak teklif edilmesi imkansıza yakındır. Bu nedenle cinsel ilişkiye giden en iyi yol birbirinizi tanımaktan ve doğru iletişimden geçer.

Facebook Yorumları
Yorumlar
13
Onay Bekleyenler
0

 • Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor
  Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor

  Süresi : 22:01 İzlenme : 0

 • Kadınlar için 5 savunma taktiği
  Kadınlar için 5 savunma taktiği

  Süresi : 04:19 İzlenme : 2992

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

 • Kolesterolü etkileyen gıdalar
  Kolesterolü etkileyen gıdalar

  Süresi : 02:36 İzlenme : 816

BU KATEGORİDEKİ EN ÇOK OKUNANLAR

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön