Astroloji
Yengeç
Yengeç 22 Haziran - 22 Temmuz
 • Koç Koç
 • Boğa Boğa
 • İkizler İkizler
 • Yengeç Yengeç
 • Aslan Aslan
 • Başak Başak
 • Terazi Terazi
 • Akrep Akrep
 • Yay Yay
 • Oğlak Oğlak
 • Kova Kova
 • Balık Balık

Yengeç Burcu Yıllık Yorumları

01.01.2017

Bu sene hayalini kurduğunuz ve sahip olmayı çok istediğiniz bir gayrimenkul devreye girebilir. Emlak alım, satım işlerinizden kazancınız yüksek olabilir. Ailenizi ve yuvanızı genişletmek, geliştirmek ve kimliğinizi bu alanlarda ortaya koymak isteyeceksiniz.

 

İş ve hizmet alanlarınızda artık ne yapılması gerektiğini biliyorsunuz. Geçtiğimiz senelerde üzerinize üzerinize gelen konular, ertelediğiniz problemler, günlük akışınızdaki düzensizlikler üzerinizdeki iyimserlik rüzgarıyla daha kolay atlatılabilir. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini anlayacaksınız. Bu dönemde kendi üzerinizdeki disiplini iyi bir şekilde sağlamalı ve hayatınızı, günlük akışınızı bir düzene oturtmalısınız. O zaman hem özel hayatınızı, hem de iş konularınızı dengeye oturtabilirsiniz.

 

İş / Para / Kariyer

 

28 Ocak'taki yeniayla birlikte finansal konuları konuşmak, planlamak adına uygun bir dönem. Projelerinize destek bulabileceksiniz.

 

Şubat başında 03 Şubat’ta iş ilişkileriniz, düzeniniz, bağlantılarınız önem kazanıyor. Zam, prim ve terfi gibi konuları konuşmanın tam sırası. 11 Şubat’taki Ay tutulması maddi konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Uzun zamandır uğraştığınız bir ev veya miras meselesi sonuca kavuşabilir ve elinize para geçebilir.

 

04 Mart’ta ve sonrasında üstleriniz veya patronlarınızla olan ilişkilerinizde sıkıntılar baş gösterebilir. 12 Mart’ta oluşan Dolunay, başlattığınız işlerin karşılığını almak açısından iyi olabilir. 14-17-20 Nisan konuşulmuş, yarım kalmış iş projeleri, görüşmeleri üzerine gidilebilir. 28 Nisan’da sürpriz bir parasal teklif karşınıza gelebilir.

 

24 Haziran'daki Yeniay, sizin zamanınız. Hayatınız adına atılacak adımları, girişilecek projeleri, yeni başlangıçları ve kararlarınızı, uygulayabilirsiniz. Emlak alım satım işlerinizi 14 Temmuz gibi halledin.

 

07 Ağustos’ta gerçekleşen Parçalı Ay Tutulması, sizin ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Ortak parasal konularda, eşinizin ya da partnerinizin hayatındaki parasal konularda beklenmedik bazı duygusal stresler, daha fazla gündeminizde yer edebilir.

 

21 Ağustos'taki tam güneş tutulması maddi konuları hızlandırıyor. Güzel gelişmeler karşınıza gelebilir.

 

14 Kasım'da dış ortamlardaki işlerinizde ve seyahatlerinizde dikkatli olun. Onun dışında işinizde bu ayın 2. Yarısı daha şanslısınız. İş alanlarınızda olumlu tarihler 06-13-15-16 Aralık tarihleri. Merkür’ün gerilediğini unutmadan hareket edin.

 

Aşk / Evlilik / İlişkiler

 

Ocak ayına özel hayatınızın detaylarıyla giriş yapacaksınız sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar. Eşinizin ailesiyle veya kendisiyle dış ortamlarda 10 ocak’ta anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. 20-23 Ocak'ta gelecek planlarınız devreye girebilir.

 

11 Nisan’daki Dolunay, dikkatinizi aile hayatınıza yöneltmenizi sağlayabilir. Sizin ve eşinizin ailesi arasındaki meseleler bu dönemde artabilir. 11 Mayıs'ta aşk önem kazanıyor. Arkadaşlarınızın çöp çatanlıklarıyla karşılaşabilir, gireceğiniz çevrelerde aşkın karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 09 Haziran'dan sonra ev, aile ve yuva alanlarınızda oldukça şanslı ve fırsatlı bir döneme giriyorsunuz.

 

10-12-13 Ağustos’ta ev alım, satım, yer değiştirme, ailevi konulardaki parasal gelişmeler anlamında oldukça şanslı günler.

 

Özel hayatınızda da sevdiğiniz insanla 02-03-10 Ekim tarihlerinde kısa vadeli planlarınız devrede olacak.

 

10 Ekim'de Jüpiter, aşk evinize geçecek. Bu tarihten sonra bir sonraki yılın ekim ayına kadar aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda önemli şanslar ve fırsatlarla karşılaşacaksınız.

 

Aşk hayatınızda hayatınızda biri yoksa 18- 26 Ekim’de bir insanla tanışabilir, bir ilişkiye adım atabilirsiniz veya var olan ilişkilerinizde kendinizi gerçekten mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.

 

09 Aralık'ta eğlenceli bir dönem başlıyor. Keyfe, aşka, çocuğunuza daha fazla enerjinizi harcayacaksınız ama bir yandan aralık ayındaki iş yoğunluklarınız sizi tüketebilir.

 

Sağlık

 

Yıl boyunca stresten uzak durmalı, ufak tefek adımlarla beslenmenizde yeni bir sayfa açmalısınız. 21 Nisan’dan sonra sağlığınızı çok fazla zorlamamanız gereken bir dönem. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmalı, vitaminlerinizi ihmal etmemlisiniz. Akciğerler, solunum yolları, alerjiler artabilir.

 

04 Haziran’dan sonra sağlığınızda gözle görülür düzelmeler yaşanabilir. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir dönem. 03 Aralık’ta sağlık evinizde gerileyen Merkür eski sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir.

 

Eğitim

 

26 Şubat’ta Balık burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada, eğitim ile ilgili faaliyetleriniz hızlanabilir. 07-09 Mart tarihlerinde sınav veya kurslarınızda kendinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

 

10 Eylül'den sonra eğitime, öğrenmeye ilginiz artıyor, eski sorunları geride bırakmaya heveslisiniz. Eğitim alanlarınızdaki yeni dönem ve kararlar 20 Eylül’de başlayacak.

 

Başımıza Neler Gelecek ? 19.07.2018

Bugün öğle saatlerine kadar alacağımız haberler bizi zorlayabilir. Öğle vakitleri anlaşmaya, mantıklı davranmaya yatkın olacağız. Önemli görüşmelerimiz için öğleden sonrasını rahatlıkla kullanabiliriz. Akşam saatlerinde duygularımız ve mantığınız arasında köprü kurmak kolay olmayabilir. Gece saatlerindeyse sıkılganlıklarımız yüksek çalışacak.

Astroloji Haberleri
 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1940

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 1855

 • Stresi nasıl yönetebiliriz?
  Stresi nasıl yönetebiliriz?

  Süresi : 02:04 İzlenme : 4136

 • Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk dizileri ve kitaplar hakkında konuşuyoruz
  Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk...

  Süresi : 30:30 İzlenme : 601

 • "Otizimde erken tanı ve eğitim çok önemli"
  "Otizimde erken tanı ve eğitim çok önemli"

  Süresi : 21:25 İzlenme : 937

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön