Astroloji
Balık
Balık 19 Şubat - 20 Mart
 • Koç Koç
 • Boğa Boğa
 • İkizler İkizler
 • Yengeç Yengeç
 • Aslan Aslan
 • Başak Başak
 • Terazi Terazi
 • Akrep Akrep
 • Yay Yay
 • Oğlak Oğlak
 • Kova Kova
 • Balık Balık

Balık Burcu Yıllık Yorumları

01.01.2017

2017 yılında kariyer ve para temalarına odaklı olacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Başkalarının kaynaklarından en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize sorunlu ve çözümü zor olan daha önceden uğraştığınız bir miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal olarak hayatında da güzel gelişmeler yaşanabilir. Sigorta ve vergi konularında şans sizden yana olacak.

 

Geçtiğimiz yılda kariyeriniz türlü aşamalardan geçmiş olabilir hala da geçiyor. İş hayatınızda karşınıza fırsatlar çıkacak ama bu fırsatlara verdiğiniz tepkiler önemli olacak sevgili balıklar. Zorlandığınız konuları artık nasıl avantaja çevireceğinizi biliyorsunuz.

 

İş / Para / Kariyer

 

Parasal konularda 10 Ocak'ta sinirli ve gergin olabilir, her zamanki rutininizin dışında hareket edebilirsiniz. Hayat bu ay yine de parasal konularda ilginç fırsatları karşınız getirebilir. 12 Ocak'ta parasal bir işinizde fırsatlarınız yüksek. Bazı işlerinizde engeller ve sonlanmalarsa 19 Ocak'ta devrede.

 

01-02 Şubat’ta ortak parasal işlerinizde arkadaşlarınızın da işin içine dahil olacağı projeler karşınıza gelebilir.

 

03 Şubat itibarıyla maddi konularda güzel ilişkiler içine girebilirsiniz. Kazançlarınızı arttıracaksınız. Agresif, özgürlükçü yanlarınızla girişimleriniz için para harcamalarınız da artabilir.

 

11 Şubat’taki Parçalı Ay Tutulması iş, hizmet alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. İşinizle ilgili konularda duygusal kararlar karşınıza gelebilir.

 

26 Şubat’ta oluşan Güneş Tutulması, kişisel evinizde gerçekleşiyor. Bu tutulma zamanında hayatınızla ilgili beklenmedik sürpriz gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle 26 Şubat'a yakın günlerde (+,- 3 gün) doğanlar bu etkiden daha fazla nasiplerini alacaklar. Hayatınızda önemli değişimler karşınıza gelebilir, çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

 

04 Mart’ta Venüs para alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 03 Nisan'a kadar maddi konularda zorlanabilirsiniz. Elinize geçen paranızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Bir kadınla iş yapıyorsanız yine çok dikkatli olun. Büyük bir borcun altına girmeyin.

 

Maddi konularda 07-14 Nisan tarihlerinde seçenekleriniz fazla. Farklı ve sıradışı işler ve parasal konular gündeminize gelecek. Alacak verecek işlerinizden bu sene güzel fayda sağlayacaksınız.

 

11 Nisan’daki Dolunay ortaklaşa parasal alanınızda gerçekleşecek. Bu tarih civarında ortaklaşa parasal konularda, partnerinizin parayla ilgili alanlarında gelişmelere açıksınız.

 

Mayıs ayında hala parasal fırsatlarınız devam ediyor. 03Mayıs’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık rahat bir nefes almaya başlayacaksınız.

 

09 Haziran'da devreye giren Dolunay ile beraber kariyerinizde önemli birtakım sonuçlara, hassas oluşumlara açıksınız. Başlattığınız işlerin karşılığını alacaksınız. İletişimsel işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

 

06 Temmuz'dan sonra iş alanlarınızı, hizmet alanlarınızı daha fazla önemseyeceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz, aranızda birtakım sıkıntı ve problemler varsa bunları çözmek için harekete geçebilirsiniz.

 

23 Temmuz'daki Yeniay ile birlikte iş hayatınızdaki yeni karar ve başlangıçları uygulamak için güzel bir dönem. İş değiştirebilir, yeni bir işe veya projeye başlayabilirsiniz.

 

10- 13-20 Ağustos’ta iş hayatınızda çok güzel şanslar yakalayacaksınız. Başkalarından göreceğiniz parasal destekler sizi yukarıya taşıyabilir.

 

21 Ağustos’ta oluşan Güneş Tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yeni konuları ve başlangıçları hızlı konular ve olaylarla karşınıza getirebilir. Bu süreçte yeni bir işe başlamak, bir iş başvurusunda bulunmak, yeni bir projeye dâhil olmak, işinizle ilgili yeni adımlar atmak önem kazanıyor. Günlük hayatınızın ritminde önemli değişiklikler oluşabilir.

 

Ekim ayında para alacak verecek dengesi önem kazanıyor. 02-03 Ekim’de çevrenizin sağlayacağı önemli organizasyonlardan veya etkinliklerden para kazanabilirsiniz. 05 Ekim ve civarında elinize bir para geçebilir. İşlerinizin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz.

 

24-26-28 Ekim eğitim, seyahat, ticaret, hukuk, yabancılarla yapılacak işler, ithalat, ihracat, uluslararası ticaret konularında önemli konuşmalar, görüşmeler devreye girecek, bu alanlarda güzel gelişmeler yaşanabilir.

 

03-09-11-13 Kasım'da şans rüzgarını arkanıza alacak, istediğiniz gibi eseceksiniz.

 

18 Kasım'daki yeniayla birlikte kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor.

 

Aralık ayında çalışmalarınıza ve iş hayatınıza öncelik verebilirsiniz. Kariyerinizdeki güzel ilişkiler ve adımlar hayatınızı yukarıya taşıyacak. 01 Aralık'ta parasal konularda çekişmelerinize dikkat edin. İş hayatınızın sorumlulukları, bir yandan da para harcamalarınızı hızlandırabilir.

 

03 Aralık’ta kariyer evinizde Merkür gerilemeye başlayacak. 23 Aralık'a kadar önemli başlangıçlardan uzak durun.

 

Aşk / Evlilik / İlişkiler

 

12 Ocak'taki Dolunay, aşk hayatınızı hareketlendirecek. Sosyal çevrenizden göreceğiniz fayda ve yararı bu dolunayda yeni bir insanla tanışmaktan yana görebilirsiniz. Ya da aşk hayatınıza veya varsa çocuğunuza daha fazla vaktinizi harcamanız gerektiğini farkedebilirsiniz.

 

12 Mart'ta oluşan Dolunay, özel hayatınızı etkileyecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hassas birtakım kararlar karşınıza gelebilir.

 

20 Mayıs itibarıyle aile, yuva ve ev konularına artık daha fazla odaklanıyorsunuz. Vaktinizi ailenizle geçirmek isteyeceksiniz. Yerleşimle ilgili konular ön plana geçecek. Emlak ile ilgili, ev değiştirme ile ilgili konuşmalar öne çıkabilir.

 

04 Haziran’dan sonra enerjinizi aşk hayatınıza harcayacaksınız. Bu alanda mücadeleleriniz ve alınganlığınız artabilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmek ve çocuğunuzla vakit harcamak, sportif faaliyetler içine girmek isteyebilirsiniz.

 

25-27 Haziran’da sevdiğiniz insan için, çocuğunuz için harcamalarınızı ve borçlanmalarınızı artıracaksınız.

 

Yaz aylarında Temmuz ayında aşk hayatınız sizi hızlandıracak sevgili Balıklar. Sosyal çevreniz ve aşk hayatınız arasındaki sürtüşmelere 02 Temmuz'da dikkat edin. Arkadaşlarınızla sevdiğiniz karşı karşıya gelebilir.

 

05 Temmuz’dan sonra aile ilişkileriniz güzelleşiyor. Sevdiklerinizle iyi ilişkiler kuracaksınız.

 

13 Ağustos’ta Merkür, ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda gerilemesine başlıyor. İkili ilişkilerinize daha fazla özen göstermelisiniz. Karşı tarafı yanlış anlamaya meyilli olacaksınız, yeni bir ilişki içindeyseniz sıkıntılar ve aksilikler oluşabilir.

 

05-20-24-30 Eylül tarihlerinde kendinizi kandırmadan, gerçeklikten uzaklaşmadan aşkınızı veya ilişkinizi yaşayın.

 

İş hayatınıza bu kadar odaklıyken 03 Aralık'ta yaşanacak olan Dolunay aile hayatınıza dikkat çekecek. Ailenize gereken özeni göstermeye çalışın.

 

Sağlık

 

10 Mart - 20 Mart tarihleri ve bu tarihler aralığında doğmuş bir balıksanız bu yıl sağlığınızda ve çevrenizdeki erkeklerin sağlığında bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle spor yaparken, yürüyüşlerde ve dış ortamlarda kendinizi çok zorlamamaya özen gösterin. 28 Ocak'tan sonra enerjinizi iyi kullanamadığınız bir döneme gireceksiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekebilir.

 

11 Şubat'ta oluşan Ay Tutulması sağlığınıza dikkat çekebilir. Günlük hayatınızın rutininde de değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

19 Şubat’tan sonra kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Bir anlamda sağlığınızda düzelmeler olabilir. 26 Şubat’ta oluşan tutulmayla hem fiziki sağlığınızla ilgili hem de hayati kararlarınızla ilgili çok önemli konular karşınıza gelecek. Hayatınızın yapısı değişiyor.

 

21 Ağustos’taki Güneş Tutulması sağlığınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Dolaşım sisteminize, sırtınıza, tansiyonunuza dikkat edin. Olur olmadık konuları kafanıza takmayın. İş hayatınızdaki sıkıntıların sağlığınızı bozmasına izin vermeyin.

 

Eğitim

 

11 Mayıs’taki Dolunay, eğitim hayatınıza biraz daha önem vermeniz gerektiğini gösteriyor. Mücadelenizi okul hayatınızda ortaya koyacaksınız ama derslere biraz daha asılmanın zamanı gelmiş bulunuyor.

 

10 Ekim'den sonra çok üstüne düşmediğiniz eğitim hayatınızda çok güzel etkiler almaya başlıyorsunuz. Bir yıl boyunca hem akademik konularda hem de okul hayatınızda şans sizden yana olacak. Yüksek eğitiminize ve okul hayatınıza Kasım ayında asılacaksınız sevgili Balıklar.

 

Başımıza Neler Gelecek ? 19.07.2018

Bugün öğle saatlerine kadar alacağımız haberler bizi zorlayabilir. Öğle vakitleri anlaşmaya, mantıklı davranmaya yatkın olacağız. Önemli görüşmelerimiz için öğleden sonrasını rahatlıkla kullanabiliriz. Akşam saatlerinde duygularımız ve mantığınız arasında köprü kurmak kolay olmayabilir. Gece saatlerindeyse sıkılganlıklarımız yüksek çalışacak.

Astroloji Haberleri
 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1918

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 1837

 • Stresi nasıl yönetebiliriz?
  Stresi nasıl yönetebiliriz?

  Süresi : 02:04 İzlenme : 4100

 • Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk dizileri ve kitaplar hakkında konuşuyoruz
  Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk...

  Süresi : 30:30 İzlenme : 600

 • "Otizimde erken tanı ve eğitim çok önemli"
  "Otizimde erken tanı ve eğitim çok önemli"

  Süresi : 21:25 İzlenme : 934

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön