Astroloji

BENGÜ KADAKAL ile ASTROLOJİ

Akrep
Akrep 24 Ekim - 22 Kasım
 • Koç Koç
 • Boğa Boğa
 • İkizler İkizler
 • Yengeç Yengeç
 • Aslan Aslan
 • Başak Başak
 • Terazi Terazi
 • Akrep Akrep
 • Yay Yay
 • Oğlak Oğlak
 • Kova Kova
 • Balık Balık

Akrep Burcu Özellikleri

Sevgili Akrepler bugün itibarıyla  Güneş sizin burcunuza girmiş bulunuyor.Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.

 

29 ekimde düşüncelerinizde negatiflik ön planda olabilir. İş sorumluluklarınız, yapılması gerekenler, düşündüklerinizi planlamanız devrede olacak.

 

Kasım ayı sizin ayınız sevgili akrepler! Her tür başlangıç ve kararlarınızı 03 kasımdaki güneş tutulmasından sonra yapmalısınız. Hayatınızdaki önemli kararlar hızlanacak ve kendinizi ilgilendiren meselelere daha fazla önem vereceksiniz.

 

01 kasım ve civarı iletişime dayalı işlerinizde, sağlık alanlarınızda, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir. Özellikle iş alanlarınızda kendi fikirlerinizi kabul ettirmek gibi bir derdiniz olmamalı, bu süreçte olabildiğince sakin olmanız gerekecek.

 

05 kasımdan sonra iletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarınız hareketlenmeye başlıyor. 06 kasımda önemli sorumluluklar alacaksınız ama bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.

 

07 kasımdan sonra para alanlarınızı gözden geçirmelisiniz. Karşılaştığınız eğitim, seyahat, medya, hukuk, ticaret şanslarınızı daha kalıcı bir platforma oturtmak için gözden kaçanları farketmelisiniz.

 

08-09 kasım aşk hayatınızda beş  yıldızlı günler.

 

10 kasımda merkürün düzelmesiyle beraber artık kendinizi daha rahat ifade edecek, görüşmelerinizi hızlandıracaksınız.

 

11-12 kasım eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler ve medya alanlarınızda şans sizden yana.

 

13 kasım ve sonrası aşk evinizin yöneticisi neptün düzelmeye başlayacak ve siz aşk hayatınızda yaşadığınız bazı sorunların geride kaldığına şahit olabilirsiniz.

 

15 kasım yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde sorunlar oluşabilir. İletişiminizde obsesif ve takıntılı davranmamaya çalışın.

 

17 kasımda evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda oluşan dolunay yeni oluşumları hayatınıza taşıyabilir. Özel hayatınızı bu dolunayda iyi dengelemelisiniz.

 

22 kasımdan sonra maddi konulara eğileceksiniz. Bir ay boyunca para gelirlerinizi attırmak ve kazançlarınızı çoğaltmak için kafa yoracaksınız.

 

26 kasım ve civarı hayata ve sorumluluklara bakış açınız dar olabilir. Herşeyden kolay sıkılacak, karamsarlığa açık olacaksınız ama yine de önemli ve kararlı adımlar bu dönemde atılabilir.

 

Başımıza Neler Gelecek ? 25.08.2019

İkizler’deki Ay Balık’taki Neptün ile iletişimde. Bu dönem rüya gibi eğilimleri, pasifliği, yanılsamaları ve duygusal rahatsızlığı ortaya çıkarır. Belki de düşüncelerde ve şaşırtıcı hayallerde kendinizi kaybolmuş hissedersiniz. İkizler’deki Ay Merkür’le açıda. Öğrenme yeteneği, iletişimsel beceriler ve ustalık ön plana çıkacak. Pratik olarak açık fikirliliğe yansıyan bağımsızlık ve hızlı algı odakta olacak.

YÜKSELEN BURÇ

Görünüşünüzü ve sizin kendinizi nasıl gördüğünüzü etkileyen burç olan yükselen burcu doğum anınızda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Yükselen burç Ay ve yönetici gezegen ile bağlantılıdır. Yükselen burcunuz kendi burcunuz kadar önemli ve etkilidir. Peki yükselen burcunuzu nasıl öğrenirsiniz? Yükselen burç saat olarak ortalama iki saatte bir değişir. Cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, doğum saatiniz ve doğduğunuz yer ile doğrudan ilgilidir. Tüm bu bilgileri biliyorsanız yükselen burcunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki kutudan burcunuzu seçin ve saate göre yükseleninizi öğrenin...

Astroloji Haberleri
hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön