2015 yaz okulları

2015 yarı yıl tatilinde çocukların evde sıkılmasından çok daha iyi olacak olan şey onların hem eğlenecekleri hem de gelişmelerini sürdürecekleri yaz okullarına gitmeleridir, işte size bir kaç örnek yaz okulu.

+ Sonra Oku
Kategori : Anne & Çocuk
1/5

Martı Marina Yacht Club

Martı Marina & Yacht Club  “Yelken Yaz Okulu” düzenliyor.  Temmuz - Eylül arasında 2’şer haftalık yelken eğitimleri optimist ve laser olmak üzere 7-17 yaş grubuna yönelik hazırlandı.  Bu yıl 4 dönemde gerçekleşecek yelken yaz okulunun ilki 1 Temmuz’da başladı. 5 Eylül’e kadar 2’şer haftalık dönemlerde düzenlenecek yaz okulu için kayıtlar devam ediyor. Yelken eğitimini uzman eğitmenler tarafından veriliyor. 7-12 yaş grub için optimist ve 13 – 17 yaş grubu için laser sınıfına yönelik planlandı. Karada ve denizde günde 6 saatten toplam 36 saatlik teorik ve pratik eğitimin tasarlandığı kurs sonunda katılımcılara sertifika verilecek. İleriki yıllarda da deniz yaşantısını sürdürmek isteyen kursiyerler için lisans çıkartma ve uzun vadede yarışçı olabilme imkanı da sunulabiliyor.  Yaz okulu programı her gün 10:00’da Martı Marina & Yacht Club’da buluşma ile başlıyor. Ardından hava ve deniz koşullarına göre eğitimler planlanıyor. Öğle yemeği ardından saat 16:30’a kadar eğitimler devam edecek. Genç denizciler saat 17:00’de teknelerin toplanması ardından dinlenmeye geçecek.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 361

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2892

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2406

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1531

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4907

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön