Özel bebek mobilyaları

Kısa süre içinde moda olan, özel olarak tasarlanmış bazı bebek mobilyaları çılgınlığı ebeveynler arasında git gide yayılmaktadır. El boyamalarıyla yapılmış temalar, ahşap mobilyalar ve aksesuarlar bebek odanızı bazı küçük ayrıntılarla kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, özel bebek odalarına sahip olmak pahalı değildir.

Özel bebek mobilyaları

Kısa süre içinde moda olan, özel olarak tasarlanmış bazı bebek mobilyaları çılgınlığı ebeveynler arasında git gide yayılmaktadır. El boyamalarıyla yapılmış temalar, ahşap mobilyalar ve aksesuarlar bebek odanızı bazı küçük ayrıntılarla kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, özel bebek odalarına sahip olmak pahalı değildir. Sizin için özel olan bebeğinizi, özel bir oda ile karşılayabilirsiniz.


Bebek odasınız için renk seçimi

Evinizin içindeki bir oda için renk seçimi yapmak oldukça zor bir iş gibi görünebilir. Bu işte zorlanmamak adına başvurulacak en iyi yol, diğer bebek odalarına göz atıp fikir edinmek veya online olarak bebek odalarını takip etmek iyi bir fikir olabilir.  Renk düzenine karar verdikten sonra, bazı örnekleri eve getirin. Günün farklı zamanlarında doğal ışıkta ve akkor ışıkta getirdiğiniz örneklerin odanıza uyup uymadığına karar verin.


Tek renkli

Sakin, sessiz bir oda için, nötr bir renk seçin ve oda içinde bu rengin farklı tonlarını kullanarak çeşitli aksesuarları oda içine yerleştirin. Odanın görünümünü değiştirmek için kullanılan aksesuarları ton farklılıklarıyla seçip odaya yerleştirmek oldukça popüler bir yaklaşımdır. Zemin, duvar ve mobilyalara da çeşitli dokular ekleyerek ilgi çekici hale getirin.


İlgili Renkleri

Rahatlatıcı bir etki olarak yeşil, mavi, gül rengi veya şeftali renklerinin kullanımı ile oluşan oda çocuğunuzun rahatlığını sağlamak için bir etken olabilir.


Zıtlık

Uyarıcı, canlı bir ortam oluşturmak içi birbirleri ile zıt renkleri kullanabilirsiniz. Karanlık, canlı renkler, benzer renkler ya da birbirini tamamlayan ve ters renkleri kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de aynı derecede dikkat çekecektir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Gizem Onay'la kadınlık organları ve döngüleri üzerine
  Gizem Onay'la kadınlık organları ve...

  Süresi : 34:57 İzlenme : 261

 • Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri
  Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri

  Süresi : 02:46 İzlenme : 455

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön