Zambak eğitim setleri ile yaz tatilinin tadı bir başka olacak

Çocukların tatili hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmelerini amaçlayan eğitim setlerinde her yaşa uygun bilgi ve faaliyetler yer alıyor. Zambak Yayınları geleceğin teminatı olan çocuklara yaz tatilini eğlenceli geçirebilecekleri bir tatil seti hazırladı.

Zambak eğitim setleri ile yaz tatilinin tadı bir başka olacak
 • Zambak Yayınları, Okul Öncesi’nden beşinci sınıfa kadar öğrenciler için hazırlanan yaz tatil kitabı setleri hazırladı. Çocukların tatili hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmelerini amaçlayan eğitim setlerinde her yaşa uygun bilgi ve faaliyetler yer alıyor.

 

 • Zambak Yayınları geleceğin teminatı olan çocuklara yaz tatilini eğlenceli geçirebilecekleri bir tatil seti hazırladı. Okul öncesi öğrencilerine yönelik hazırlanan Tatil Neşesi Yaz Tatil Seti ve İlköğretim Yaz Tatil seti ile bu yaz çocuklar için çok neşeli geçecek. Okulöncesi setinde, birinci sınıfa başlayacak çocuklar için, yaz-sil defteri, bitişik eğik yazıya hazırlayıcı çizgi çalışmaları ve rakam yazma çalışmaları, masal kitapları, faaliyet yaprakları ve uygulamalı tatil kitabı bulunuyor. VCD'lerde ise tatil kitabını uygulamada yol gösteren, kitaptaki çalışmaları çocuğun tek başına yapmasını sağlayan içerik ve oyunlar ile masalların görüntülü seslendirmeleri yer alıyor. Sette Kavram Petekleri ile Renkler ve Şekiller Denizi adlı iki oyuna da yer verildi. İlköğretim 5. sınıfa devam eden öğrenciler için hazırlanan setlerde de, soru bankası, deneme kitapçıkları, fasikül halinde çalışma kitapları, hikâyeler, bilgi kartları ve oyun CD'leri bulunuyor. 5. sınıf öğrencileri için hazırlanan setlerde de, soru bankası, deneme kitapçıkları, fasikül halinde çalışma kitapları, hikâyeler, bilgi kartları ve oyun CD'leri bulunuyor.

 

 • Zambak Yayın Grubu ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği tarafından, atık pil toplama kampanyası düzenlendi. Yaz boyunca devam edecek kampanya, Zambak yaz tatili kitap setlerinde duyurulacak. Öğrencilere atık pil toplama kutuları verilecek. ‘Doğanın pili bitmesin’ sloganıyla başlatılan kampanya boyunca, çocuklara çevre duyarlılığı kazandırılması hedefleniyor. Okul Öncesi’nden 5. sınıfa kadar öğrenciler için hazırlanan yaz tatil kitabı setlerini alan öğrenciler, pil toplama kutusuna kullanım ömrünü tamamlamış pilleri toplayarak, doğanın korunmasına katkıda bulunacak.  

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Koruyucu psikolojik yaklaşım
  Koruyucu psikolojik yaklaşım

  Süresi : 29:24 İzlenme : 0

 • Çocukken korumak, yetişkini tamir etmekten kolay: Çocukluk çağı travması
  Çocukken korumak, yetişkini tamir etmekten...

  Süresi : 41:21 İzlenme : 0

 • Travmaya duyarlı okul
  Travmaya duyarlı okul

  Süresi : 08:03 İzlenme : 0

 • Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine nasıl yaklaşmalı?
  Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine...

  Süresi : 23:38 İzlenme : 0

 • Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli anlatıyor
  Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli...

  Süresi : 08:40 İzlenme : 0

BU KATEGORİDEKİ EN ÇOK OKUNANLAR

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön