Otomobilinizi Feng Shui’ye göre seçin

Otomobil alırken de mi Feng Shui diye içinizden geçiriyor olabilirsiniz. Şimdiden uyarıyorum, bir danışanım da böyle iç geçirmiş ve daha sonra itiraf etmişti. Arabası bir şekilde sürekli sorun çıkarmıştı ve servis ikinci adresi olmuştu, araba garajından çok serviste yatıyordu. Şimdi her konuşmamızda servisin yolunu uzun yol hazırlığı yaparken hatırladığını söylüyor. Nasıl bu değişimin olduğundan ve hala anlam veremediğinden bahsediyor.

 

İlk otomobilimiz hep özeldir. Sonra değişimler daha iyi modellere terfiler başlar. Zevkimiz kişiliğimiz hakkında da ipuçları verir. Özellikle ikinci el araba satın alanlar için ipuçlarına yer vereceğiz bu yazımızda.

 

Otomobilin sahibinin arabayı neden satışa çıkardığını öğrenmeye çalışın: Daha önce bir kaza geçirmiş mi? Maddi sıkıntıdan dolayı mı, yoksa daha iyi bir model için mi otomobil satışta?

 

Bu sorular oldukça önemli. Nasıl ki daha önce kullanılmış ev ve iş yerlerinde daha önce kullananların enerjisi (pozitif veya negatif) miras kalıyorsa, aynı prensipler kısmen de olsa otomobiller için de geçerli.

 

Renk seçiminiz elementiniz ile uyumlu olmalıdır. Ateş elementine sahip biri gri bir otomobil kullanamaz. Çünkü ateş ve metal yıkıcı döngüye neden olur.

 

Su elementine sahip biri kırmızı bir otomobil ile sürekli sorun yaşar.

 

Otomobilin hikâyesi olumsuz ise ve bu tip bir otomobil aldıysanız; arabanın dış yüzeyini, koltukları ve özellikle direksiyonu, kaya tuzu eritilmiş su ile ilk bir hafta her gün silin. Sirkeli su ile de gün aşırı vites kolunu ve direksiyonu silin.

 

Paspasları değiştirin derim. Eğer kalacaksa yine kaya tuzu eritilmiş su ile yıkayın daha sonra da her yıkamada sirkeli suyu unutmayın.

 

Bunlar, özellikle araba bir önceki sahibindeyken herhangi bir kaza, hırsızlık gibi olumsuzluklara karışmışsa özellikle önemli.

 

Sevgilerimle…

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 56

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 429

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 382

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 497

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 827

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön