Sürtük Anne'den tüyolar

Sürtük Anne olmak kolay değil. Sürekli sizler için neler yapabilirim düşünüyorum.

 

Şimdi size bazı ufak tüyolar vereyim, monoton hayatınıza renk katın, biraz sürtük olun.

 

Hepimizin elinde akıllı telefonlar, kimileri selfie çeker durur kimileri videolar paylaşır. Yani hepimiz sosyal medyada akıllı, uslu, edepli, adaplı paylaşımlar yapıyoruz. Bu arada pek akıllı, uslu olmayan yeni bir moda çıktı belki duymuşsunuzdur “Sexfie” yani “seks sonrası selfie” si. Sevişip sevişip yatakta, saç baş dağınık halinizle yarı çıplak, partnerinizle çekip sosyal medyada paylaşıyorsunuz. Çok eğlenceli değil mi? Bence eğlenceli ama maalesef henüz benden başka sanırım burda bunu eğlenceli bulan olmaz (eşim de dahil).

 

Benim size bugünkü önerim sadece eşinizle olan paylaşımlar ;) Seks sonrası selfie değil, “seks öncesi selfie” si. Bir nevi hazırlık diyebiliriz.

 

Anne olduk  diye heyecanlı seksten, fanteziden, kaçamaklardan vazgeçecek değiliz.

 

Şimdi alıyorsunuz o akılları telefonları, en seksi çamaşırlarınızı giyiyorsunuz (yoksa da alın hemen), çocuklar uyurken ya da okuldayken sadece birkaç dakikanızı ayırıp, aynanın karşısına geçip aklınıza gelen en seksi pozları veriyorsunuz, yavaş yavaş iç çamaşırlarınızı da çıkarın. Çıplaklık en güzelidir.

 

Biraz ilham almak için seksi kadın pozlarına da bakabilirsiniz netten bence ama en güzeli kendi hayal gücünüz. Vücudunuzun en güzel yerlerini siz bilirsiniz, utanmadan çekip denemeler yapın, en güzel kareleri yakalamak için çok deneme yapmak şart! Farklı ışıklarda deneyin, gece lambası, gündüz ya da gece oda ışığında..

 

Farklı pozlar da deneyin, hep aynı sıkıcı pozu verip durmayın!

 

Hah şimdi seçtiğiniz fotolardan en güzellerini seçin, mümkünse memelerinizin gözüktüğü ya da poponuzun en çıkık hali olanları, kendinize hayran olduğunuz kareler de çıkacaktır eminim ve bunları haber vermeden  eşinize yollayın. (Tabii eşinizin topluluk içinde açmayacağına ya da telefonunun başkasında olamayacağına eminseniz.)

 

Akşama da bana teşekkür edin artık.

 

Çok eğlenceli değil mi? Bütün amacım sizlere güzel örnek olabilmek, aile mutluluğunuzun devamı!!! Bir de anne olduk diye eğlenceli seksten vazgeçecek değilsiniz.

 

Not1: Sakın yanlışlıkla bir yerde paylaşmayın aman dikkat sürtük olacağız diye madara da olmayın. Akıllı telefonlara güven olmaz!

Not2: Eşinize sonsuz güveniniz var mı iki gün sonra sizi (yani çocuklarının annesini bile) rezil edecek bir adam potansiyeli varsa sakın bunu denemeyin.

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 503

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1828

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2093

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 932

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1116

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön