Kaslardan daha seksi olan...

Geçen haftaki yazımdan sonra elmacık kemikleri çıkık olmayan veya adonis mi o da ne diyen sevgili babalar, eşler, kocalar... Üzülmeyin, sizin için de hala umut var.


Bir çok arkadaşımın üzerinde de etkisini defalarca gördüğüm, inanılmaz bir afrodizyak paylaşacağım birazdan sizinle. Seks hayatınızın nasıl değiştiğine inanamayacak, yıllardır "Neden bilmiyordum bunu?"  diye dövüneceksiniz. En güzeli de bunun için ne büyük şehirlerde oturmak, ne de çok paranızın olması gerekiyor.


Çocuğu kaç yaşında olursa olsun, bir anne için en güçlü afrodizyaklardan biri de, ev işi yapan veya çocuk bakımına destek olan erkek görüntüsüdür. Varsın karnında spor salonunda yapılmış baklavalar olmasın. Etraftaki dağınıkları toplarken dalgalanan bir göbeğe göz photoshopu yaparız gerekirse.


Ya da haftasonu birdenbire bir uyanalım, saat 9 olmasına rağmen hala uyandırılmamış olmanın verdiği şoku atlattıktan sonra, korkarak gittiğimiz mutfakta yarım yamalak bir kahvaltı sofrası bize günaydın desin. Hatta taze çayın enfes kokusunu içimize çekerken, sabah biraz daha uyayabilelim diye çocuğumuzu parka götüren seksi baba, dönüş yolunda aldığı simitlerle açsın kapıyı. İşte bu dünyanın en uyarıcı görüntülerinden biri olabilir.


Anne olduktan sonra fantezi sınırları biraz daralmış olabilir ama başka bir uç hayal geldi aklıma.


Bir Cumartesi günü, heykel atölyesinden yüzme kursuna koşturmak yerine, (yüzme hocasını dikizlemekten de fedakarlıkta bulunuyoruz) sevgili kocamızın “Hayatım sen bugün keyfine bak, ben bütün gün çocuğumuzla ilgilenirim, alışveriş de yapmak istiyordun, arkadaşlarınla buluşmandan sonra devam edersin işte..” dediğinde, o alışverişten seksi bir iç çamaşırı kesin döner ve gecesine de giyilir. Denemesi sizden...


Anne olduktan sonra kadınlar seksten vazgeçmez, sadece önsevişme şekilleri biraz değişebilir. Bizler beyniyle önsevişme yaşayan varlıklar olduğumuz için, değişen ihtiyaçlarımızın şefkatle giderilmesinin hayatı nasıl değiştirebileceğini tahmin bile edemezsiniz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 259

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 624

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 581

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 568

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 948

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön