Sen kimsin?

Hayvansın. Hayvan olduğunu unutacak kadar da insansın. Ne olduğu belirsiz, aklını hâkimiyetle bozmuş işe yaramaz bir canlısın. Ve evet barbarsın. Kabul et şanlı tarihin de katliamlarla dolu aynı zihnin gibi. Öldürmeye programlanmışın. Ne bir çiçeğin güzelliğini bilirsin ne de ayın ihtişamını. Butundan mangal yaptığın, kürkünden mont çıkardığın hayvan değilsin. Kurbanlar adadığın Allah inancın bile sahte. Yalan, dolansın.

 

Ne sevgiyi bilirsin, ne merhameti. Elin neredeyse orada kalsın. Tokalaşmaktan çekindiğinin, ırzına geçensin sen. “Günaydın” diyenin memelerini hayal edensin. Evlat nedir bilmeyen “Kendi bahçemden yedim. Ne var bunda?” diyensin. Hakkını arayanı hor gören, derdini bile anlatamayan bir canlısın. Hala var mı senden alası?

 

Yol yaptı din kardeşin, o yollarda kadınları tavşan gibi topla diye. Seviyorsun belli ki bu yüzden, destekliyorsun her yaptığını. Haramız ya sana. Gönül rızası olmadan yapsan haram olmuyor nasılsa. Ne ceza alıyorsun, ne de cayıyorsun.

 

Hiç çekinmiyorsun ellemekten, okşamaktan. Tedirgin edip etmediğin de umurunda değil. O saatte sokaktaysak ya aranıyoruzdur ya da yolluyuzdur. Un ufak olmuş egolarını beslesin diye seviyorlar silahlarını. Hayal ettikleri boyutlarda olmayan penislerine üzülüyorlar sonrada. Aşağılık kompleksini sonuna kadar yaşayan ve bundan bihaber bir ömür devam ettiren hatalı sürümsünüz.

 

Ne faydan var bu dünyaya? Torununu taciz eden bir adamın bu dünyaya ne faydası olabilir? Bir kadına tecavüz edip, bileklerini kesen, yakıp dere kenarına atan birinin ne gibi bir iyiliği dokunabilir topluma? Kartopu cama geldi diye gözünü kırpmadan adam öldüren birinin sattığı bitkiler ne kadar şifalı olabilir? Halkı temsilen meclise gidip kürsü tokmağıyla kafa yaran, kaburga kıran birisi nasıl olur da milyonların hakkını en doğru şekilde ifade edebilir? Toplu tecavüz organizasyonları düzenleyip, kız çocuklarını töre diyerek katleden bır toplum nasıl hak, adalet kavramlarını bilebilir?

 

Cinsini bilmediğin bir hayvanla karşılaşmak gibi bir şey bu. Ya öldürmek için saldırır ya da becermek için.

 

Toz olsak, hiç olsak da sizinle aynı havayı solumasak…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 3937

 • Evde kot eskitme nasıl yapılır?
  Evde kot eskitme nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 3416

 • Pilav nasıl yapılır?
  Pilav nasıl yapılır?

  Süresi : 00:59 İzlenme : 1409

 • Doğum korkusu nasıl yenilir?
  Doğum korkusu nasıl yenilir?

  Süresi : 02:20 İzlenme : 4283

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 3456

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön