Bol starlı bir gece

Star aranjör Ozan Çolakoğlu’nun albüm lansmanı için Turkcell Kuruçeşme Arena’daydık cumartesi gecesi. Gökten inen DJ kabiniyle sahneye gelen Ozan, çok iyi bir iş yaptığını canlı olarak yansıttı bize.

 

Konserin açılış şovu harikaydı. Paraya ve zamana kıyılıp klipler çekilmiş, çalışılmış.  

 

Sahneye önce Megastar Tarkan geldi. Kirli sakal pek yakışmış.

 

Ozan’ın albüme de çok çalışılmış sanırım, Tarkan pek mutluydu o gece. Radyolara verileli 3 gün olan şarkısı ‘Aşk Gitti Bizden’ ezbere söyleniyordu, şimdiden hit oldu bile.

 

Tarkan ve Ozan eski hitlerden de bir şeyler attırsın dedik ama avucumuzu yaladık. Sonra gelen Sertab 18’lik kızlar gibi zıplaya zıplaya bir hal oldu sahnede.

 

Göksel o güzelim sesini playback yaparak harcadığı için kozmik bir enerji yollamış olmalı ki şarkısının ortasında ses gitti. Oda kaldığı yerden canlı söylemeye başladı, ne güzel oldu. Ardından gelen Gülşen’ in zayıflığı ve şarkısının güzelliği dikkat çekiciydi.

 

Neden bir türkücü gibi giyindiğini bilmiyorum ama sahnesi güzeldi. Sonra Manga’nın solisti Ferman geldi. Bu yaşta Manga dinleyecek halim olmadığı için Fer man’ın sesinin güzelliğini de fark etmemişim pek. Keşke böyle deneysel çalışmaları daha fazla yapsa.

 

Elektronik sahnesine çok yakıştığını söylemem lazım. Yalın da tarz olmak için boynuna attığı devasa şalıyla giyim tarzının çok kötü olduğunu gösterdi.

 

‘Kayahan style’ başladığı konsere, Ozan’ın albümündeki ‘Kalpten Dudağa’ ile devam etti. Güzel şarkı doğrusu; çok çalınır, çok söylenir. Ve Ajda Pekkan çıkıp daha önce sahneye çıkan herkesin sahnesini bir güzel yedi!

 

O nasıl bir enerji, o nasıl bir duruş, yeniden kendisine vurulduk ve öyle ayrıldık Kuruçeşme’den. Konserin sonu gelince Ozan da en başta girdiği kabinden nihayet çıktı, selamını verdi ve gitti. Tek kelime etme dicool adam ama o kadar iyi şarkılar yapmıştı ki belki de söylenecek başka söz yoktu...

 

Tarkan konserde konuşmasını yaparken “Sizlere ilk kez Kuruçeşme’den sesleniyorum” gibi bir cümle etti.

 

O zaman aklımıza geldi ki hakkaten Tarkan burada daha önce konser vermemiş. Tamam Harbiye Açık hava’yla Kuruçeşme Açık hava’nın tarz olarak alakası bile yok ama belki de Fanta turnesinin sonunda bizi Santral İstanbul’un ince uzun alanına hapsetmektense, Turkcell Kuruçeşme Arena ya getirmek daha iyidir. Yetkililer bir ölçsün biçsin... 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 84

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 595

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 2019

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2162

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 974

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön